Neler Yeni

Monster Abra v15.8 Nasıldır?

MertAliT

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
958
İsim
MertAli Turna
güzel laptop ama kasa alsan daha iyi sistem toplarsın

snowfoxstache

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,035
İsim
mert
Merhabalar,
Yeni bir bilgisayar almak istiyorum ve bilgisayarımı ara sıra taşımak zorundayım. Aynı zamanda etrafı kablolarla doldurmak istemiyorum. Masam da çok geniş değil. Bü yüzden laptop almak zorundayım. İnternette gezinirken Monster Abra v15.8 isminde 10. nesil i7 işlemci ve 4 GB 1650 Tİ ekran kartlı bir laptop hoşuma gitti siz önerir misiniz ne düşünüyorsunuz.
abra ise alınır max 7.5 k -16gb ram ise ise. tulpar serisini önermiyorum ama.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Sizce çok ısınır mı internette filan videolarına bakınca turbo fanda en çok 82 derecelere çıkıyor ama turbo fanda çok sesli sizce gerek var mı
Mesaj otomatik birleştirildi:

bence VRAM 6GB olmalıydı TI iyi ama VRAM yetersiz
abi 8400 tl çok pahalı 1660ti ve 9. nesil laptop alınır o fiyata. acer nitro-dell g3 bakabilirsin.

OğuzKağan08

80+ Gold
En İyi Cevap
1
güzel laptop ama kasa alsan daha iyi sistem toplarsın
Ben de öyle düşünüyordum r5 3600 ve 1660 ti güzel bir sistem toplayacaktım ama vazgeçtim çünkü ben bilgisayarımı taşımak zorunda kalabiliyorum ve annem evde kablo kalabalığından nefret ediyor bu anlamda masaüstü sıkıntı olabilirdi. Hem memlekete gittiğimde filan da taşırım diye laptop benim için daha avantajlı olabilir.

39121

80+ Gold
En İyi Cevap
8
Ben de öyle düşünüyordum r5 3600 ve 1660 ti güzel bir sistem toplayacaktım ama vazgeçtim çünkü ben bilgisayarımı taşımak zorunda kalabiliyorum ve annem evde kablo kalabalığından nefret ediyor bu anlamda masaüstü sıkıntı olabilirdi. Hem memlekete gittiğimde filan da taşırım diye laptop benim için daha avantajlı olabilir.
Daha almadın mı :D

• Beğen
Reaksiyonlar: Muti
Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
983,447
Üyeler
155,574
Son üye
metinkvgc