Neler Yeni

Monster Huma V3.1.1 14 inç sizce nasıl?

Dahası  
Reaksiyon skoru
9
İsim
Arda Numanoğlu
Arkadaşlar 7000-9000 TL banında bir bilgisayar bakıyorum. Küçük ve hafif olması önemli. Biraz araştırmalarım sonucunda Monster Huma V3.1.1 14 inç modelinin fiyat performans açısından en makul olduğunu gördüm. Sizce nasıl? Ürün linki : Monster Huma PC

RmzDayi

80+ Silver
monster kullanıcısı olarak malzeme kalitesi ( dış kasa ) harici her konuda memnun kalacaksın.

Demir27

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
42
İsim
Demir
hp ye de bi bak derim çok seçenek var çünkü. Ama gayet iyi diye duydum. İyidir ve iş için idealdir.

Dahası  
Reaksiyon skoru
9
İsim
Arda Numanoğlu
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
monster kullanıcısı olarak malzeme kalitesi ( dış kasa ) harici her konuda memnun kalacaksın.
Kasada ne gibi problemler var? Biraz daha ayrıntılı bahsedebilir misiniz?
Mesaj otomatik birleştirildi:

hp ye de bi bak derim çok seçenek var çünkü. Ama gayet iyi diye duydum. İyidir ve iş için idealdir.
HP marka bilgisayarları nedense beğenmiyorum. HP bilgisayarı olan tüm arkadaşlarım hep bir yerlerde sorunla karşılaşıyor. Piyasa f/p gibi gözüküp kalitesiz PC ler üretiyorlar gibime geliyor.

RmzDayi

80+ Silver
Kasada ne gibi problemler var? Biraz daha ayrıntılı bahsedebilir misiniz?
prpblem yok aslında sadece güven vermeyen bir plastik, metal falan değil ( yani benim kullandığım model bu şekilde.) Biraz hassas olmak gerekiyor ekranı açıp kapatırken çok esniyordu. Ama sizin dediğiniz üründe metal kasa mevcut ki bu iyi bir şey.
ayrıca teknik servis anlamında çok iyi bir firma 6 ayda bir ürün bakımına gönderdim ücretsiz. son seferde klavye tuşlarımı değiştirmişlerdi nedenini bende anlamadım herhangi bir sorun yoktu

Corleone

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
18
İsim
Üneys Alkış
Klavyesi ve touchpad'inden memnun değiller diye duydum.
Alternatif olarak Asus zenbook,Lenovo Thinkpad,Msi Modern,MacBook,Hp envy 360 bunlara bakabilirsin tabi ki bunların da artıları eksileri var ama göz atmak istersen diye bırakıyorum.

Dahası  
Reaksiyon skoru
9
İsim
Arda Numanoğlu
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
prpblem yok aslında sadece güven vermeyen bir plastik, metal falan değil ( yani benim kullandığım model bu şekilde.) Biraz hassas olmak gerekiyor ekranı açıp kapatırken çok esniyordu. Ama sizin dediğiniz üründe metal kasa mevcut ki bu iyi bir şey.
ayrıca teknik servis anlamında çok iyi bir firma 6 ayda bir ürün bakımına gönderdim ücretsiz. son seferde klavye tuşlarımı değiştirmişlerdi nedenini bende anlamadım herhangi bir sorun yoktu
Firmanın teknik servis anlamında çok başarılı olması gerçekten güzel. Belki eski modellerinde performansı önde tutmak maksadıyla ürün kalitesinden ksımış olabilirler ama bu laptopun kasası bana gayet güzel göründü, dediğiniz gibi metal kasa. Teşekkürler yorumunuz için.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Klavyesi ve touchpad'inden memnun değiller diye duydum.
Alternatif olarak Asus zenbook,Lenovo Thinkpad,MSI Modern,MacBook,Hp envy 360 bunlara bakabilirsin tabi ki bunların da artıları eksileri var ama göz atmak istersen diye bırakıyorum.
O modellere de bakacağım teşşekkür ederim. Bu aralar revaşta olan f/p ürünleri biliyorsanız link bırakabilirseniz sevinirim iyi forumlar.

RmzDayi

80+ Silver
yerli ürünlere firmalara öncelik verilmeli diye düşünüyorum.

Top Bottom