Neler Yeni

Monster Pusat gamepad alınır mı? ?

s10GAMER

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
36
İsim
Mustafa Fatih Bilgiç
Ölü bölge var diyorlar ne anlama geliyor internette çok karışık anlatmışlar ? Bu fiyatlara en iyisi bu galiba. Ne diyorsunuz alınır mı?

Thadox

80+ Bronze
Ölü bölge var diyorlar ne anlama geliyor internette çok karışık anlatmışlar ? Bu fiyatlara en iyisi bu galiba. Ne diyorsunuz alınır mı?
Alınmaz. Doğru diyorlar ölü bölgesi çok. Örneğin LT veya RT tuşlarına basıyorsun ama algılaması için en az %40 falan basman gerek. Çoğu gamepad de neredeyse basar basmaz algılıyor ancak bunda tetik yarıya geldiğinde hâlâ algılamıyor. Hani yılların logitech f710 da bile böyle bir sorun yok. Öneri olarak kullandığım ve memnun olduğum fantech eos pro tavsiye ederim.

• Beğen
Reaksiyonlar: Ayet

Alfha13

80+ Silver
Tetik tuşlarının yarısı ölü bölge, joysticklerde de ölü bölge biraz hissediliyor. Ama ikisinde de hassasiyet ayarlanabiliyor, kullanımı rahat. Bu bütçede Logitech dışında fazla alternatif yok, F310 veya F710 yerine bunu tercih ettim ben. Şarjlı ve daha ergonomik.

liluzivert

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
597
İsim
Alp Öztürk
alınmaz kötü baya deadzone berbat

s10GAMER

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
36
İsim
Mustafa Fatih Bilgiç
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Alınmaz. Doğru diyorlar ölü bölgesi çok. Örneğin LT veya RT tuşlarına basıyorsun ama algılaması için en az %40 falan basman gerek. Çoğu gamepad de neredeyse basar basmaz algılıyor ancak bunda tetik yarıya geldiğinde hâlâ algılamıyor. Hani yılların logitech f710 da bile böyle bir sorun yok. Öneri olarak kullandığım ve memnun olduğum fantech eos pro tavsiye ederim.
Hocam sizin dediğinizin linkini atarmisiniz bulamadım

Ayet

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
303
İsim
Ayetullah Taylan
fantec eos pro bende almayı çok istiyorum ama biraz pahalı gibi çok kararsızım

enesskooc

80+ Silver
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,623
İsim
Enes Koç
2 Yıl kullandım ben çok bir sorun yaşamadım lakin yarış oyunlarında ve hassas ayar gerektiren oyunlarda sorun olur.
Bozuldu alibabadan machenike g5 pro aldım baya memnunum.

Thadox

80+ Bronze
Hocam sizin dediğinizin linkini atarmisiniz bulamadım
link bu ancak stok bitmiş

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
992,215
Üyeler
156,898
Son üye