Neler Yeni

Öneri Mortal Kombat 11 alınır mı?

MeynnZenith

80+ Silver
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,342
İsim
Belirtmek İstemiyorum
İlgilendiği Kategoriler
Belli bir tane yok
Mortal Kombat 11 sizce alınır mı? Tek başıma oynayacağım, hikaye modu ve online oynarım genelde. Sizce alınır mı?

Bir de acaba hangi paketi almalıyım? Normal sürüm yeterli olur mu yoksa Ultimate sürümü mü alayım? Ultimate sürümün çok bir katkısı ve etkisi var mıdır?

MeynnZenith

80+ Silver
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,342
İsim
Belirtmek İstemiyorum
İlgilendiği Kategoriler
Belli bir tane yok
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Ya da şöyle sorayım, arada bir girip adam kesmek isteyen, zaman geçirmek isteyen biri için önerir misiniz (online/offline fark etmez)? Duyduğum kadarıyla bazı karakterler parayla falan satılıyormuş. 11 yerine X mi alsam? X benim istediğime daha mı yakındır?

warymajesty

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,189
İsim
yunus günaydın
Ya da şöyle sorayım, arada bir girip adam kesmek isteyen, zaman geçirmek isteyen biri için önerir misiniz (online/offline fark etmez)? Duyduğum kadarıyla bazı karakterler parayla falan satılıyormuş. 11 yerine X mi alsam? X benim istediğime daha mı yakındır?
Öneririm. 25 liraya düşmüş ultimate alın bence Rambo falan da ekli ultimate'te. Karakterler açık gözüküyor attığım linkte. Hikayesini de takip ediyorum 9 dan beri güzel gidiyor.

İsimsizKaplan

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,093
İsim
Burak Taha Koca
Mortal Kombat 11 sizce alınır mı? Tek başıma oynayacağım, hikaye modu ve online oynarım genelde. Sizce alınır mı?

Bir de acaba hangi paketi almalıyım? Normal sürüm yeterli olur mu yoksa Ultimate sürümü mü alayım? Ultimate sürümün çok bir katkısı ve etkisi var mıdır?
Hiçbir paket almamanı tavsiye etmem ultimate ile aralarında karakter,ekstra bölüm ve bir iki kan efekti ayarı felan vardı galiba zaten paket içerikleri yazıyor olması lazım.
Hikaye içinde alınabilir kötü bi hikayesi yok ama online kısmınıda tavsiye ederim.

warymajesty

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,189
İsim
yunus günaydın
En başarılı dövüş oyunlarından bence. Arkadaşımla mortal ve injustice çok oynadık zamanında ps kafelerde :)

MeynnZenith

80+ Silver
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,342
İsim
Belirtmek İstemiyorum
İlgilendiği Kategoriler
Belli bir tane yok
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Benim istediğim şekle uygun, değil mi? Arada bir girip atıp çıkarım diye almak istiyorum. Kendi özel maçımı oluşturabiliyor muyum botlara karşı falan?
Mesaj otomatik birleştirildi:

Hiçbir paket almamanı tavsiye etmem ultimate ile aralarında karakter,ekstra bölüm ve bir iki kan efekti ayarı felan vardı galiba zaten paket içerikleri yazıyor olması lazım.
Hikaye içinde alınabilir kötü bi hikayesi yok ama online kısmınıda tavsiye ederim.
Online eşleştrimesi düzgün mü, ilk defa oynayan birinin karşısına 26434809572389 level adam çıkarmıyordur umarım...

İsimsizKaplan

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,093
İsim
Burak Taha Koca
Benim istediğim şekle uygun, değil mi? Arada bir girip atıp çıkarım diye almak istiyorum. Kendi özel maçımı oluşturabiliyor muyum botlara karşı falan?
Mesaj otomatik birleştirildi:

Online eşleştrimesi düzgün mü, ilk defa oynayan birinin karşısına 26434809572389 level adam çıkarmıyordur umarım...
Eşleştirme sisteminde adaletsizlik var diye duymuştum ama oynamadığım için net bi bilgim yok.

Top Bottom