Neler Yeni

Öneri Mortal Kombat 11 İçin Ucuz Gamepad

lexerotk

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
211
İsim
Belirtmek İstemiyorum
İlgilendiği Kategoriler
Donanım, Oyun
Instagram
_lexerotk
Steam
lexer_tr
Discord
lexerotk#9999
Reddit
MehmetMFA
Bütçe
150
Mortal Kombat 11 oynamak için Gamepad arıyorum. MAX bütçem 150tl ama daha düşük fiyata olsa güzel olur ve bütün tuşları kullanabilmek istiyorum yani herhangi bir desteklenmeme sıkıntısı olmasınm ona göre PS3 yada PS4 kolu olsun. Bu arada bu kumandayı oyunun algılaması için bir program falan gerekiyormuş onuda yazarsanız sevinirim. Aşağıda bulduğum bazı kumandalar var onlar arasından da seçebilirsiniz.

Eclipse

80+ Bronze
Desteklememe sıkıntısı dediğin x-input ve direct-input konuları. Xoutput x360ce gibi programlarla bu sorunlar çözülüyor. Steamin içinde kontrolcü ayarlarından da yapılıyor. Attığın cihazlar iyi değil, 150 liraya iyi bir kontrolcü de alabileceğini sanmıyorum. Ama çok sert kullanmayacaksan attıklarından herhangi birisi işini görür.

lexerotk

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
211
İsim
Belirtmek İstemiyorum
İlgilendiği Kategoriler
Donanım, Oyun
Instagram
_lexerotk
Steam
lexer_tr
Discord
lexerotk#9999
Reddit
MehmetMFA
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Desteklememe sıkıntısı dediğin x-input ve direct-input konuları. Xoutput x360ce gibi programlarla bu sorunlar çözülüyor. Steamin içinde kontrolcü ayarlarından da yapılıyor. Attığın cihazlar iyi değil, 150 liraya iyi bir kontrolcü de alabileceğini sanmıyorum. Ama çok sert kullanmayacaksan attıklarından herhangi birisi işini görür.
Siz ne önerirsiniz?

Eclipse

80+ Bronze
Siz ne önerirsiniz?

arkadaş aldı çok memnun
Mesaj otomatik birleştirildi:

lexerotk

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
211
İsim
Belirtmek İstemiyorum
İlgilendiği Kategoriler
Donanım, Oyun
Instagram
_lexerotk
Steam
lexer_tr
Discord
lexerotk#9999
Reddit
MehmetMFA
Gamepad ler hakkında bir bilgim yok mazur görün. Sadece paramın boşa gitmemesini istedim.

Eclipse

80+ Bronze
Gamepad ler hakkında bir bilgim yok mazur görün. Sadece paramın boşa gitmemesini istedim.
Ucuz yollu gamepadler için bir şey söylemek gerçekten zor. Öğrenciyken bir arkadaşınkini kullanıyorum, eleman geri alana kadar hiç sıkıntı yaşamadım. Fazla kullanmadım ama emülator üzerinden kingdom hearts oynarken ruhunu kemirmiştim gamepadin, çok net hatırlıyorum. Hiçbir sıkıntı çekmedim elimden gidene kadar. Sana aynısı olur mu bilemem. Bu anlattığım olayın yaşandığı dönem benim elimdeki ve senin attığın gamepadlerin fiyatları taş çatlasın 30 liraydı. O yüzden alıp kullanıp bozulunca yenisini alırım diyip geçiyorduk.

Juiclair0

80+ Silver
A101DE polosmart var 115 tl

lexerotk

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
211
İsim
Belirtmek İstemiyorum
İlgilendiği Kategoriler
Donanım, Oyun
Instagram
_lexerotk
Steam
lexer_tr
Discord
lexerotk#9999
Reddit
MehmetMFA
Ucuz yollu gamepadler için bir şey söylemek gerçekten zor. Öğrenciyken bir arkadaşınkini kullanıyorum, eleman geri alana kadar hiç sıkıntı yaşamadım. Fazla kullanmadım ama emülator üzerinden kingdom hearts oynarken ruhunu kemirmiştim gamepadin, çok net hatırlıyorum. Hiçbir sıkıntı çekmedim elimden gidene kadar. Sana aynısı olur mu bilemem. Bu anlattığım olayın yaşandığı dönem benim elimdeki ve senin attığın gamepadlerin fiyatları taş çatlasın 30 liraydı. O yüzden alıp kullanıp bozulunca yenisini alırım diyip geçiyorduk.
Kendi paramla halletmek istiyorum yoksa ucuzuyla işim olmaz.

A101DE polosmart var 115 TL
Bakarım. Teşekkürler.

Vatulian

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
827
İsim
Ege ÖZTABAK
Mortal ciddi hassasiyet isteyen bir oyun. Stabil kombo yapmak istiyorsan XBOX 9.nesil ya da Dualshock 4 şart bana kalırsa.

En İyi Cevap
3

arkadaş aldı çok memnun

Gamesir t4 pro nun arkasında 4 adet makro tuşu var.

lexerotk

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
211
İsim
Belirtmek İstemiyorum
İlgilendiği Kategoriler
Donanım, Oyun
Instagram
_lexerotk
Steam