Neler Yeni

Motor mağazasında yaşadığım sorun

emrevoxy

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
12
İsim
Emre
Beyler tvs raider125 siyah motoru alcaktım ön çamurluk kırmızı dedi fabrika yanlış takmış dedi yaw fabrikadaki elemanlar renk körü mü bu nasıl yanlış takılır ama biz size vericez siyahını serviste taktırabilirsiniz dediler acaba kırdılar taşırken de ondan mı kırmızı taktılar yeni verecekleri parçanın orjinal olup olmadığını nerden anlayacak bu konu hakkında bilen birisi beni komple bi aydınlatabilir mi

ByDolph

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
22
İsim
Yunus Kocabay
Mağaza güvenilir mi sanayi tipi biryer mi ?

emrevoxy

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
12
İsim
Emre
  • Konu Sahibi Konu Sahibi

ByDolph

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
22
İsim
Yunus Kocabay
Güvenilir duruyor ama sen yine de adamlara sor bir içini rahatlatacak şeyler söylerler belki

HacıSOFU

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
8,527
İsim
Hacı
Muhtemelen kazalıdır o, takan adam mal mı kırmızı taksın?

HacıSOFU

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
8,527
İsim
Hacı

GirayHan

80+ Gold
ondan sonra ben çinli almayın dediğimde dır dır dır :D edit : rks okudum

fabrikada hatalı parça montajı olabilir çinlilerde nadir de olsa görülüyor kalite kontrolü adam gibi yapmadıkları için mümkün.

diğer yandan parça ellerinde ise neden kendileri değiştirmiyorlar ? şunu söyle ben motoru alacağım fakat bu parçayı yetkili servisten siz değiştirip fabrikasyon hatalı renktir bu yüzden değişilmiştir yazan imzalı kaşeli belge verin de. tamam derlerse al. demezlerse kaçarak uzaklaş.

Son düzenleme:

emrevoxy

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
12
İsim
Emre
ondan sonra ben çinli almayın dediğimde dır dır dır :D

fabrikada hatalı parça montajı olabilir çinlilerde nadir de olsa görülüyor kalite kontrolü adam gibi yapmadıkları için mümkün.

diğer yandan parça ellerinde ise neden kendileri değiştirmiyorlar ? şunu söyle ben motoru alacağım fakat bu parçayı yetkili servisten siz değiştirip fabrikasyon hatalı renktir bu yüzden değişilmiştir yazan imzalı kaşeli belge verin de. tamam derlerse al. demezlerse kaçarak uzaklaş.
çinli değil hint malı
Mesaj otomatik birleştirildi:

kendileri değiştirmiyor servisi aradı ona götür o değiştiricek dedi ancak kutudan çamurluğu bir çıkarttı yine yanlış göndermişler rtr200 ün çamurluğu gelmiş tekrar mail attı fabrikaya onu geri göndertcek yenisini sipariş vercek 10 güne gelir dedi

lusive

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
73
İsim
sekss

TVS çinli mi kardeşim?

GirayHan

80+ Gold
çinli değil hint malı
Mesaj otomatik birleştirildi:

kendileri değiştirmiyor servisi aradı ona götür o değiştiricek dedi ancak kutudan çamurluğu bir çıkarttı yine yanlış göndermişler rtr200 ün çamurluğu gelmiş tekrar mail attı fabrikaya onu geri göndertcek yenisini sipariş vercek 10 güne gelir dedi
TVS çinli mi kardeşim?
rks okudum. o kısmı es geçin diğer yazdığımı okuyun ona göre hareket edin.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
911,019
Üyeler
141,382
Son üye
mauroicardi10
Top Bottom