Neler Yeni

Mount And Blade Warband - Yaptığınız en iyi savaşlar

The Last Dragonborn

80+ Titanium
En İyi Cevap
18
Herkes Warband da yaptığı en efsanevi savaşları anlatsın. Ben başlıyorum.
Ben uzun süre oynadığım kayıtta bir rodok lordu ile savaşa girmiştim. Ama adam turist gibi bütün krallıklara girmiş çıkmış, haliyle her krallıktan askeri var. Adam benim ordumun 2 katı.
Ben hemen daldım çünkü mekan Rodok Dağları. Atlılar iş görmeyeceği için okçular ile adamları kolayca alabilirdik. ve öyle oldu.
Piyadeleri öne kalkan olarak dizdim, okçuları arkaya dizdim, süvariler de en arkada bekliyor. Bizim adamlar başladı oklamaya. Düşman yanımıza geleseye kadar 30-40 adam kaybediyor. Okçuların okları bittiğinde geri çekilip tekrar saldırdım. Bu yöntem ile 200 kişilik orduyu katlettik, bizden sadece bir kişi öldü.

MrBonapart

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,378
İsim
Oğuzhan
Steam
https://steamcommunity.com/id/MrBonapart/
Discord
Bonapart#5796
Warband değil Bannerlord ama yazayım.
2470 kişiyle şehrime saldırmışlardı 450 askerim vardı 190 kayıp verdim.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Bu arada meydan savaşında da çok rahat 3 katım orduyu yenebiliyorum.

Piyadeleri kare forma alıp öne koyuyorum, okçuları onların arkasına dağınık koyuyorum, onların da hemen arkasına (yakın) çift elli baltacıları koyuyorum (ciritleri oluyor). Sol açığa süvari, sağ açığa atlı okçuları alıyorum. Atlılar saldırırsa süvarilerimi yolluyorum onları kesmeleri için. Karşı piyadeler yaklaştığında hem süvari hem atlı okçuları salıyorum. Eğer piyadeleri geniş dizilmişse, benim piyadeleri kalkan formuna alıp yayıyorum. Eğer rakip geri çekilemeyecek kadar dibime girmişse en arkadaki çift elli baltacılara hücum emri veriyorum. Sonra zaten bitmiş oluyor. Okçular karşı tarafın %80'ini indiriyor genelde.

Dahası  
Reaksiyon skoru
3,929
İsim
Sir Alex Ferguson
İlgilendiği Kategoriler
Konsol, Eğitim, Yazılım-Kodlama
200vs600 kale savundum

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular