Neler Yeni

Mount & Blade Warband - az kişi ile kalabalık orduların içinden geçmek

COMANDANTE

80+ Silver
En İyi Cevap
5
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,282
İsim
Muhammed Talha Kuruçimen
Bannerlord'da da böyle neredeyse. Güzel ve eğitimli askerin varsa 4 katın hatta iyi taktik yapabiliyorsan 7 katından fazla ordulara kafa tutabiliyorsun. Biraz gerçekçiliği bozabiliyor ama gerçekçi olunca da oyundan çabuk sıkılabiliyorsun.

cici

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
25,719
İsim
9304
İlgilendiği Kategoriler
profil mesajları ve konu dışı
Büyük atlı orduları almanın yolu da ilk başta kendi atlı askerlerine artık sayısı fark etmez etrafını kaplıyacak kadar yeter neyse "şu konumda bekle" deyip düz ve büyük bir yere koyacaksın sonra onlar da tekli sıra halinde uzun bir çizgi olacaklar sonra diğer atlılar onlara saldırmaya geldiğinde ilk başta kendin gideceksin etraflarında okçulara kadar C çizeceksin sonra tüm atlılar birbirine girmiş hepsi birbirine çarpıyor olacak zor hareket edecek bazıları ortalarında takılmış olacak sonra dizdiğin atlılarını hilal taktiği ile ham yapacaksın diğer atlıları veya atlı olmasa da olur ama en fazla atlılarda yarıyor. Atlılarının sayısı çok yoksa genelde piyade veya okçu ise yüksek yere çıkaracaksın... o.O2:cool::alien::devilish:🤌
Mesaj otomatik birleştirildi:

warbandi nasıl oynuyorsunuz ya çok eski bi oyun grafikleri falan sanki 90larda yapılmış gibi
Birde ben bunu en düşük ayarda oynuyorum... :d

The Last Dragonborn

80+ Titanium
En İyi Cevap
18
Büyük atlı orduları almanın yolu da ilk başta kendi atlı askerlerine artık sayısı fark etmez etrafını kaplıyacak kadar yeter neyse "şu konumda bekle" deyip düz ve büyük bir yere koyacaksın sonra onlar da tekli sıra halinde uzun bir çizgi olacaklar sonra diğer atlılar onlara saldırmaya geldiğinde ilk başta kendin gideceksin etraflarında okçulara kadar C çizeceksin sonra tüm atlılar birbirine girmiş hepsi birbirine çarpıyor olacak zor hareket edecek bazıları ortalarında takılmış olacak sonra dizdiğin atlılarını hilal taktiği ile ham yapacaksın diğer atlıları veya atlı olmasa da olur ama en fazla atlılarda yarıyor. Atlılarının sayısı çok yoksa genelde piyade veya okçu ise yüksek yere çıkaracaksın... o.O2:cool::alien::devilish:🤌

Birde ben bunu en düşük ayarda oynuyorum... :d
atlıların diger birliklere de saldırma ihtimali var ama

Her şey grafik değil
mesela minecraft piksel piksel ama seviyorum ben. pubg nin grafikleri iyi ama onu sevmiyorum
haklısın

cici

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
25,719
İsim
9304
İlgilendiği Kategoriler
profil mesajları ve konu dışı

mesela minecraft piksel piksel ama seviyorum ben. PUBG nin grafikleri iyi ama onu sevmiyorum
haklısın
Her türlü diğer birliklere çarpıp kaçıyor denebilir özellikle o atlı okçular extreme kanser fakat onları bir araya getirip hepsi seni takip ederken birbirine sıkıştırıp sonra etrafını örtüp yemediğin sürece 1 sava 10 saat sürüyor hepsi 4-5 atlı okçuyu kovalarken.

serialeris

80+ Bronze
En İyi Cevap
2
Dahası  
Reaksiyon skoru
980
İsim
Yusuf

mesela minecraft piksel piksel ama seviyorum ben. PUBG nin grafikleri iyi ama onu sevmiyorum
haklısın
Sistemin varsa bannerlord'a gir modlarla mükemmel oluyor

Cirilla

80+ Gold
En İyi Cevap
3
50 kişilk svadyalı ekibimle alamadığım ordu yoktu tabi işin çoğunu ben yapıyordum :)

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
963,459
Üyeler
152,060
Son üye
Yusuf Ls
Top Bottom