Neler Yeni

Mouse Clicklerin sağlam olduğunu nasıl anlarız

UcryXc

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
141
İsim
Göktunç
Arkadaşlar mouseun sağ ve sol click hissiyatı aynı değil gibi hissettiriyor doğru olduğunu kanıtlamak için herhangi bir uygulama test var mı ? benim şu an sağ click biraz hatalı gibi geliyor solla aynı değil sağ içeri daha çok göçüyor gibi kalkarken biraz zorlanıyor gibi

Nicksiz

80+ Gold
En İyi Cevap
2
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,149
İsim
Musa
Arkadaşlar mouseun sağ ve sol click hissiyatı aynı değil gibi hissettiriyor doğru olduğunu kanıtlamak için herhangi bir uygulama test var mı ? benim şu an sağ click biraz hatalı gibi geliyor solla aynı değil sağ içeri daha çok göçüyor gibi kalkarken biraz zorlanıyor gibi
Eğer şüphen varsa muhtemelen haklı olabilirsin. Elin gün içerisinde sürekli mouse üzerinde olduğu için en ufak bir değişimi fark etmen kolay olur.
Garantisi var ise her ihtimale karşı garantiye göndermeyi deneyebilirsin.

UcryXc

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
141
İsim
Göktunç
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Elimdeki mouse Glorious model o iade etme şansım var ama uğraştırır diye korkuyorum sence iadeye göndereyim mi ?
Mesaj otomatik birleştirildi:

Daha 3 gün oldu

Nicksiz

80+ Gold
En İyi Cevap
2
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,149
İsim
Musa
Elimdeki mouse Glorious model o iade etme şansım var ama uğraştırır diye korkuyorum sence iadeye göndereyim mi ?
Mesaj otomatik birleştirildi:

Daha 3 gün oldu
Bariz bir şekilde click de sorun olduğunu düşünüyorsan elbette gönder. Ama tam emin değilsen 1-2 hafta daha kullanıp o şekilde göndermeyi dene.

UcryXc

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
141
İsim
Göktunç
Teknik servise nasıl ulaşabilirim mesela trendyoldan aldım bu ürünü hani değişim felan talep etsem diyecem öyle bir şey yok sanırım bilmediğim için soruyorum Gloriousa yazsam ilgilenirler mi sonuçta Türkiyedeyim olmadı kimle muhattap olmam lazım ona göre her türlü iade mantıklı geliyor

Nicksiz

80+ Gold
En İyi Cevap
2
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,149
İsim
Musa
Teknik servise nasıl ulaşabilirim mesela trendyoldan aldım bu ürünü hani değişim felan talep etsem diyecem öyle bir şey yok sanırım bilmediğim için soruyorum Gloriousa yazsam ilgilenirler mi sonuçta Türkiyedeyim olmadı kimle muhattap olmam lazım ona göre her türlü iade mantıklı geliyor
Trendyolda satıcının iletişim bilgileri vardır. Satıcıyla iletişime geç, ne yapman gerektiğini söyler.

UcryXc

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
141
İsim
Göktunç

cicibebe

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,772
İsim
Enes Tutar
Sanırsam glorious'un Türkiye distribütörü yok. İade talep edebilirsin.

Top Bottom