Neler Yeni

İnceleme Delux M820 DC Gaming Mouse (Değiştirilebilir Kabuklu Model)

Kıvanç🖱️

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,692
İsim
Kıvanç
İlgilendiği Kategoriler
Donanım, Çevre Birimleri, Sistem Toplama, İndirimler
Hocam palm grip tutuş şeklim var bana uygun mudur?
Düzenleme: ürün sadece beyaz sanırım bana siyah lazım o yüzden vazgeçtim.
Siyahı da var
Ama palm tutuşa uygun değil hele ki elin büyükse. Claw'a uygun. Palmda benim avcumun yarısı boş kalıyor ve çok da rahat ettiğimi söyleyemem.

1702200830244.png

1702200849310.png

Mesaj otomatik birleştirildi:

Siyahı da var
Ama palm tutuşa uygun değil hele ki elin büyükse. Claw'a uygun. Palmda benim avcumun yarısı boş kalıyor ve çok da rahat ettiğimi söyleyemem.

1702200830244.png

1702200849310.png
1702200953300.png
1702200963092.png

Bak bu da siyahı ;)

Mithril

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
748
İsim
Muhammet Kürkçü

Kıvanç🖱️

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,692
İsim
Kıvanç
İlgilendiği Kategoriler

Kıvanç🖱️

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,692
İsim
Kıvanç
İlgilendiği Kategoriler
Tıklamasında vir problem varmı peki?
Elimde 1 delikli beyaz kapak, birer tanede deliksiz siyah ve beyaz kapak var. Hiçbirinde oturmama ya da tıklarken bir problem yok.

Mithril

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
748
İsim
Muhammet Kürkçü
Elimde 1 delikli beyaz kapak, birer tanede deliksiz siyah ve beyaz kapak var. Hiçbirinde oturmama ya da tıklarken bir problem yok.
İlginç. Forumda benim dediğim problem i yaşayan birkaç kişi daha görmüştüm ama sorun yaşamayan birini ilk defa görüyorum.

Kıvanç🖱️

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,692
İsim
Kıvanç
İlgilendiği Kategoriler
İlginç. Forumda benim dediğim problem i yaşayan birkaç kişi daha görmüştüm ama sorun yaşamayan birini ilk defa görüyorum.
1702204845613.png

Na bunnarın alayı cuk oturuyor ve tıklamada da bir sorun yaşatmadı hiçbir kapak.

Emir Aydın

𝒞𝒾𝓃𝑜
Moderatör
En İyi Cevap
98
Dahası  
Reaksiyon skoru
31,914
İsim
Emir Aydın
Instagram
emir.aydin41
Steam
https://steamcommunity.com/id/emiraydintr/
Discord
Emir Aydın#8540
Önceki sayfada konuşulmuş. Ben de sorun yaşamıştım. Ufak kopmalar yüzünden mouse stabil çalışmıyor. Yazarak anlatmak biraz zor olacak ancak bir örnek vereyim. Masaüstüne gelip orta kısımda sağ sol sağ sol yapmaya başladığımda imleç yavaş yavaş ya sağa ya da sol tarafa doğru kayıyor. Bunun sebebi de ufak kopmalar diyebiliriz. Mesafeden de kaynaklı değil çünkü 10-20 santim uzaklıkta bile hiç bir fark olmuyor, aynı şekilde kopma oluyor. Belki de sensörü sıkıntılıdır bilmiyorum.

Babam 20 TL'lik kırtasiye faresi kullanıyordu. Madem oyunlar için uygun değil bunu babama vereyim de kullansın dedim. Ertesi gün bir baktım çıkartıp kenara koymuş. En basit işlerde bile insanı kanser ediyor. :peepo1:

Mithril

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
748
İsim
Muhammet Kürkçü
Önceki sayfada konuşulmuş. Ben de sorun yaşamıştım. Ufak kopmalar yüzünden mouse stabil çalışmıyor. Yazarak anlatmak biraz zor olacak ancak bir örnek vereyim. Masaüstüne gelip orta kısımda sağ sol sağ sol yapmaya başladığımda imleç yavaş yavaş ya sağa ya da sol tarafa doğru kayıyor. Bunun sebebi de ufak kopmalar diyebiliriz. Mesafeden de kaynaklı değil çünkü 10-20 santim uzaklıkta bile hiç bir fark olmuyor, aynı şekilde kopma oluyor. Belki de sensörü sıkıntılıdır bilmiyorum.

Babam 20 TL'lik kırtasiye faresi kullanıyordu. Madem oyunlar için uygun değil bunu babama vereyim de kullansın dedim. Ertesi gün bir baktım çıkartıp kenara koymuş. En basit işlerde bile insanı kanser ediyor. :peepo1:
Hocam sizin mouse da bir sıkıntı var direk.

Kıvanç🖱️

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,692
İsim
Kıvanç
İlgilendiği Kategoriler

Hadi yaa üzüldüm hocam. Valla bende öyle bir şey olsaydı farkederdim. FPS oyunlarında falan da denedim çünkü. Sensör keskinliğinde sorun yok, kopma donmaya bağlı ani hareket edip imlecin sapıtması vs yok. Ya sizin şanssızlığınız ya da benim şansım belki de. Tabii incelediğim örnek binlerce üretilenden yalnızca bir tanesi. Şans işi demek ki...

Top Bottom