Neler Yeni

Mouse kendi kendine hareket ediyor

Deysz

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
39
İsim
Enes Ceyhan
Asus TUF Gaming M3 mouse kullanıyorum 2 gün evde değildim pazar günü eve geldiğimde mouse'u hareket ettirdiğimde imleç kendi kendine sağ sol aşşağıya doğru birden hareket ediyor aygıt yöneticisinden mouse'u silip tekrardan driverları kurdum fakat bi düzelme olmadı mouse pad değiştirdim hala aynı. 2 gün önce bi sıkıntısı yoktu mouse hareket ettirmediğim sürece sabit duruyor.

Armi3067

80+ Bronze
Bende aynı fareyi 2 yıl kullandım daha sonra arkadaşıma sattım geçen ay. Son kısmı anlayamadım hareket ettirmediğin sürece sabit duruyor derken zaten olması gerekende öyle değil mi? Armoury Crate üzerinden kontrol et driverlarını, ürünü ve uygulamayı güncelle.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Lensi kulak çubuğu yardımı ile temizle., farklı usb portuna tak, sistemde başka fare takılı mı?

Deysz

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
39
İsim
Enes Ceyhan
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Bende aynı fareyi 2 yıl kullandım daha sonra arkadaşıma sattım geçen ay. Son kısmı anlayamadım hareket ettirmediğin sürece sabit duruyor derken zaten olması gerekende öyle değil mi? Armoury Crate üzerinden kontrol et driverlarını, ürünü ve uygulamayı güncelle.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Lensi kulak çubuğu yardımı ile temizle., farklı usb portuna tak, sistemde başka fare takılı mı?
sabit duruyor dediğim herhangi bir titreme vb. bir şey yok Armoury Crate üzerinden driverları kontrol ettim driverlar güncel usb portlarını değiştirdim. Lensi'de dediğiniz gibi temizlememe rağmen sorun aynı garantisi devam ediyodu büyük ihtimal garantiye göndericeğim internet üzerindeki tüm çözümleri denedim.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
906,957
Üyeler
140,736
Son üye
Exxx
Top Bottom