Neler Yeni

mouse önerilerinizi almak isterim

Necromancerr

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,766
İsim
Emre
Discord
necromancerr
sensorlerı yetersız kalıyor bence butce artırılıp attack shark x3 alınabılır
Mesaj otomatik birleştirildi:

rıval 3 kronık sorunlu dıye bılıyorum razer alın
Razerda kronik sorunlu

Necromancerr

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,766
İsim
Emre
Discord
necromancerr

betofen

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
batuhan erkuş
https://www.akakce.com/mouse/en-ucu...eu-optik-kablolu-oyuncu-fiyati,892845970.html Kankacım bütçende bulabileceğin güzel mouselerdendir Katar Pro 3327 sensörüyle beraber işini görücektir senin SS Prime artmasaydı onu al derdim ama artık F/P sınıfından çıkmış durumda.
hocam bu mousede küçük orta el için diyorlar elim 20 x 10 benim biraz büyük

ağzı
https://www.akakce.com/mouse/en-ucu...eu-optik-kablolu-oyuncu-fiyati,892845970.html Kankacım bütçende bulabileceğin güzel mouselerdendir Katar Pro 3327 sensörüyle beraber işini görücektir senin SS Prime artmasaydı onu al derdim ama artık F/P sınıfından çıkmış durumda.
klasik türk halkımız ya 700 tlden stokları bitirip olmayınca 1300 tl yapmislar canim milletim :)

hocam bir kaç arkadaşımdada rival 3 var ya rival 3 ya bunu alacağım daha çok fps oyunları oynuyorum hangisi daha iyi gider fps oyunlar konusunda kronik hataları vesaire bir kenara bırakırsak

Son düzenleme:

ibrahimcancl

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
666
İsim
ibrahim can
Razer cobra önerimdir.

Bünyamina

80+ Gold
mouse alacağım 700 800 tl gibi bir bütçem var aklımdaki mouseler

razer deathadder essential​

ss rival 3​

palm grip tutuş şeklim var ve elim yaklaşık 18 19 cm falan​

Bu bütçeye benim kendi deneyimlerim ve vermiş oldukları satış sonrası destekleride düşününce rival 3 tercih ederdim.

Son düzenleme:
Dahası  
Reaksiyon skoru
21
İsim
Yazi
mouse alacağım 700 800 tl gibi bir bütçem var aklımdaki mouseler

razer deathadder essential​

ss rival 3​

palm grip tutuş şeklim var ve elim yaklaşık 18 19 cm falan​

İndirimli razer cobra bakabilirsiniz ben 800 e almıştım 1 ay önce indirime giriyor genelde

betofen

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
batuhan erkuş
İndirimli razer cobra bakabilirsiniz ben 800 e almıştım 1 ay önce indirime giriyor genelde
valla bu biraz zor hocam 1343 tl cobra artık indirime girse bile 550 tl indirime girmesi lazim imkansız gibi birsey mouse piyasasi bu ağustosta fena arttı aklımda rival 3 ve corsair katar pro var

Top Bottom