Neler Yeni

Mouse önerisi

tamer oyunda

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
7,653
İsim
-
200 TL civarında iyi bir mouse arıyorum. Cs go ve Pubg oynuyorum. Ve bir de tasarımı hoş olsun. Öneride bulunur musunuz?

En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
194
İsim
Ahmet Nalburoğlu
g102 öneririm

tamer oyunda

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
7,653
İsim
-
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Nasıl bu fiyata en iyilerinden Rampage ve Gamepower dan iyi bence ama tercih meselesi daha çok ne tarz ürünlerden hoşlanırsınız?
Daha çok ışıklı felan güzel olur.

Madren

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
41
İsim
Eren D.
Ben de uygun fiyatlı rgb jitter mouse arıyorum hocam malum eskilere döndüm Minecraft'a sardım şu sıkıcı dönemlerde önerisi olan var mıdır acaba?

Leurox

80+ Gold
En İyi Cevap
1
El ergonomisine göre en iyisini seçin

tamer oyunda

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
7,653
İsim
-
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Ben de uygun fiyatlı RGB jitter mouse arıyorum hocam malum eskilere döndüm Minecraft'a sardım şu sıkıcı dönemlerde önerisi olan var mıdır acaba?
Hocam ego olarak anlamayın ama bende eskiden çok güzel pvp atıyordum. Razer deathadder serisinden alın jitter için çok iyiler.

Fiery

80+ Titanium
En İyi Cevap
29
Dahası  
Reaksiyon skoru
21,045
İsim
Ömer
Steam
fieryz
El ergonomisine göre en iyisini seçin
Bu fiyatta G102 var ve attıklarından daha iyi.

ByEfe04

80+ Platinum
En İyi Cevap
5
Dahası  
Reaksiyon skoru
11,874
İsim
Efe Kıcır
Dahası  
Reaksiyon skoru
240
İsim
Yusuf Bilir
Dostlar öncelikle tamamen kendi görüşüm ve eleştiriye elbette açık. Konu mouse önerisi olunca bence seni tanımayan, hatta tanıdığın birisinden fare önerisi istemek yanlış. Bunun en önemli sebebi alışkanlıkların insandan insana farklı olmasıdır. Sen eğer 10-12 yani daha elinin bir mousea alışmadığı yaşlardaysan hani biraz daha tamam fakat bence mouse önerisinde birisinin bayıldığı mouse seni mutlu etmeyebilir. Hatta bu nasıl mouse neyini beğenmiş diyebilirsin. Mouseda pahalının güzel olduğu gibi bir durum da yok dediğim gibi alışkanlıklar yüzünden. Ha öneriye gelicek olursak mesela ben kendimi bildim bileli logitech m185 kullanıyorum. 1000dpi ama her oyunda işimi görüyor. Geçenlerde paraya kıyarak pahalı bir mouse aldım fakat 2 gün dayanamadım iade ettim. En güzeli gidip denemek. Fakat pandemi de var sen de haklısın. Yani konu burada öneriden çok ''ben bunu kullanıyorum çok da memnunum.'' a dönüyor. Kasa değil ki şu şu şu sebeplerden dolayı bu kasayı öneriyorum diyebilelim. Elin hangi mousea alışmışsa aynısından al geç bence. Aha şimdi evde 2 tane daha açılmamış logitech m185 var :D. Gerçi bir tanesi beni 5 yıl götürdü geçenlerde yenisi açtım. Bu da bi 5 yıl götürse ohoo.

Top Bottom