Neler Yeni

🔥İndirim MPOW AİR II Kablosuz Kulaklık (Rampage Fury X ile aynı) 629 TL

Ckribrahim

Taç
En İyi Cevap
1

guhaze

80+

guhaze

80+
ben bunun tipini C2'ye çok benzettim :D

RevDeisDou

80+ Titanium
En İyi Cevap
18
Dahası  
Reaksiyon skoru
49,177
İsim
Rev D
İlgilendiği Kategoriler
Hepsi ;)
Bu arada mikrofon testinde Arctis 7 ve Mpow olan dışında iyi ürün yok hele V2 PRO bence aşırı kötü
Mesaj otomatik birleştirildi:

Ne farkı var kabloluda ?
Ekstra ses kartı yok kablolu modu için.

Ckribrahim

Taç
En İyi Cevap
1
Bu arada mikrofon testinde Arctis 7 ve Mpow olan dışında iyi ürün yok hele V2 PRO bence aşırı kötü
Mesaj otomatik birleştirildi:

Ekstra ses kartı yok kablolu modu için.
Mikrofonda Mpow koymuş farkı. Evet fury de ses kartı var neyse fiyattan kurtarıyor ses kartı 300 TL olamaz her halde :)

Ckribrahim

Taç
En İyi Cevap
1
Üründe ses kartı bulunmuyor, yazılımı yok. Mikrofonu da çıkartılabilir değil, yerleşik. Geri kalan özellikler Fury X ile aynı. Alınabilir.
Şu mikrofon olayında inceleme yapan biri aslında mikrofon çıkmaması daha iyi daha dayanıklı oluyor demişti. Düşününce mantıklı benim h7 ondan bozuldu zaten sök tak yapmaktan

𝐊𝐞𝐫𝐞𝐦

bilemiyorum altan
Moderatör
En İyi Cevap
26
Şu mikrofon olayında inceleme yapan biri aslında mikrofon çıkmaması daha iyi daha dayanıklı oluyor demişti. Düşününce mantıklı benim h7 ondan bozuldu zaten sök tak yapmaktan
MPOW'un yenilenmiş sürümü bu. 1 sene önce falan yenilediler. Eski sürümde çıkarılıp takılabiliyordu mikrofon. Fakat bazen mikrofonu görmeme sorunu oluyordu, sesi almıyordu. Dongleyi çıkar tak yapmak, mikrofonu yuvasından çıkar tak yapmak gerekiyordu. Mikrofonu yerleşik hâle getirerek bu sorunu çözdüler. Kaliteye dokunmadılar. Eski sürümün de yeni sürümün de mikrofon kalitesi videodaki gibi. Fury X, eski sürüm olan model. Çıkarılıp takılıyor mikrofon. Ekteki MPOW ise yenilenmiş sürüm, yerleşik mikrofon. Geri kalan her şey aynı. Ses kalitesi cart curt, onlara ellemediler. Mikrofonu yerleşik yaptılar sadece yeni sürümde. BH415A olarak geçiyor MPOW'un bu kablosuz modelleri. Rampage, bu modeli alıp kendi logosunu bastı. Ek olarak kablolu kullanıma da kendi ses kartını ekledi. Kablolu kullanımda bir tık daha iyi oluyor Fury X bu yüzden. Fakat kablosuz performansları birebir aynı.

Top Bottom