Neler Yeni

🔥İndirim MSI 23.8 inç OPTIX G241V E2 999 TL!

Jaess

80+ Gold
En İyi Cevap
4
Arkadaşlar ürün amazonda satılıyor. En uygun fiyattan tam 450 TL daha uygun.

Jaess

80+ Gold
En İyi Cevap
4
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Akakçede ki fiyatını haketmeyen bir monitör zaten pek indirim sayılmaz.
Hocam sonuç olarak piyasasının altında satılıyor. Hak edip hak etmediği tartışılır.

Skynel

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
8,729
İsim
Eren Yeager
Hocam sonuç olarak piyasasının altında satılıyor. Hak edip hak etmediği tartışılır.
Hak etmiyorsa paylaşmanızın bir mantığıda yok hak etmediği sürece alınması saçmalık olur değil mi?
Buraya bu konuyu indirim diye açmanız milletin yararlanacağı bir şey olmalı ben mi yanlış düşünüyorum

M-Q^GÖKTÜRK

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
10,791
İsim
göksel yurtcan
fiyatını hak etmiyor hocam alınmaz

Jaess

80+ Gold
En İyi Cevap
4
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Hak etmiyorsa paylaşmanızın bir mantığıda yok hak etmediği sürece alınması saçmalık olur değil mi?
Şahsen benim 3. monitör ihtiyacım olsa bu monitöre 1000 TL para verip alırdım. İndirimi görünce paylaşmak istedim. Düşüncenizi belirtip geçin.

Skynel

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
8,729
İsim
Eren Yeager
Şahsen benim 3. monitör ihtiyacım olsa bu monitöre 1000 TL para verip alırdım. İndirimi görünce paylaşmak istedim. Düşüncenizi belirtip geçin.
Düşüncemi belirtip geçip geçmeyeceğimi kimseye soracak değilim
Bence gereksiz bir para kimsenin almasını önermiyorum çok daha iyi monitörler var bu paraya.

Úrsula Corberó

80+ Bronze
Ölü piksel garantili alınmaz.

Jaess

80+ Gold
En İyi Cevap
4
Düşüncemi belirtip geçip geçmeyeceğimi kimseye soracak değilim
Bence gereksiz bir para kimsenin almasını önermiyorum çok daha iyi monitörler var bu paraya.
"Bence gereksiz bir para kimsenin almasını önermiyorum çok daha iyi monitörler var bu paraya." Bu yorumu yapıp bitirin o zaman. Gelip bana bu konuyu açmamın gereksiz ve saçma olduğunu belirtmeyin. Fikrinize ihtiyacım yok. İndirim gördüm, paylaşmak istedim.

Skynel

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
8,729
İsim
Eren Yeager
"Bence gereksiz bir para kimsenin almasını önermiyorum çok daha iyi monitörler var bu paraya." Bu yorumu yapıp bitirin o zaman. Gelip bana bu konuyu açmamın gereksiz ve saçma olduğunu belirtmeyin. Fikrinize ihtiyacım yok. İndirim gördüm, paylaşmak istedim.
Tamam bende bu monitörü burada indirim diye görüp almaya çalışacak arkadaşlara yardımcı olmaya çalışıyorum.

Jauvin

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,024
İsim
Iowa Hersberg
İlgilendiği Kategoriler
Valorant - PC
Steam
https://steamcommunity.com/id/jauvinqq/
Discord
Jauvin #4666
Bence 75hz 1k iyi fiyat değil ya yani 400-500tl ekleyip 144hz almak daha mantıklı

Top Bottom