Neler Yeni

MSI Afterburner Üzerinde Hızlarımın 405 MHz'de Sabit Kalması

Dahası  
Reaksiyon skoru
11
İsim
Mertcan ERDOĞAN
Arkadaşlar selamlar sanırım dün konuyu yanlış yere açmışım bu kategoriden tekrar açıyorum. Ekran kartım MSI GT730 4GB olup afterburner programı üzerinden programın bana sağlamış olduğu hız aralıklarında yükseltme yaparak oyunlarımı oynuyorum. Lakin 3 gündür hızlarım 405MHz'de sabit kalmış şekilde duruyor. Driverı silip yükledim bugün gündüz eski hızlarına dönmüştü lakin 10 dk öncesinde ETS 2'de kaydı yenilemek için alt tab attığımda hızlar tekrardan 405MHz'de kaldı. Normalde kullandığım hızlar GPU Clock: 875 MHz MEM Clock: 615 MHz. Bunun ne gibi bi çözümü vardır artık kafayı yemek üzereyim elimden bişey de gelmiyor artık. (Ek bilgi sorunu farkettiğim gün Knight Online indirmiştim dün sildim tekrardan düzelmişti ama sorun onla alakalı değil sanırım.)

Ekler

• WhatsApp Image 2021-03-26 at 19.47.08.jpeg
    WhatsApp Image 2021-03-26 at 19.47.08.jpeg
    156.6 KB · Hit: 132

Holmes*

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
36
İsim
ilyas ertekin
Bunlar şu anda çalıştığı saat hızlarını gösteriyor olabilir. GPU-Z programını yükleyip oradan bakmayı dene.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Edit: Evet resmi inceledim ve öyle. Kart yük altına girdiğinde verdiğiniz değerlerde çalışacaktır.

Dahası  
Reaksiyon skoru
11
İsim
Mertcan ERDOĞAN
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Bunlar şu anda çalıştığı saat hızlarını gösteriyor olabilir. GPU-Z programını yükleyip oradan bakmayı dene.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Edit: Evet resmi inceledim ve öyle. Kart yük altına girdiğinde verdiğiniz değerlerde çalışacaktır.
GPU-Z programında gördüğüm değerleri şöyle izah edeyim:

Ekler

• ekran1.PNG
    ekran1.PNG
    43.2 KB · Hit: 150
  • ekran2.PNG
    ekran2.PNG
    23.9 KB · Hit: 157
Top Bottom