Neler Yeni

Msı bozuk anakart satıyor

ByRedp

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
4
İsim
Mehmet dinç
Merhaba arkadaşlar budan 1 yıl önce MSI B550M A Pro anakart satın aldım. Ürün elime geldi montajını yaptım. Ürünün internet ve USB portlarının çalışmadığını fark ettim ürünü iade ettim. Ürün servise gitti ürünü iade alamayacaklarını, ürünün işlemci portunun kullanıcı hatası ile bozulduğunu, ücret karşılığında yapılacağını ibraz ettiler. Bende o sıralar daha fazla uğraşmamak için kabul ettim. Ürün servisten geldiğinde internet portu ve USB portunun sorununun çözülmediğini gördüm. Uzun tutmak istemiyorum. Hakem heyeti falan bayağı uğraştırdı vazgeçtim yeni bir anakart satın almaya karar verdim. Gelelim asıl konuya AM4 sistemden AM5'e geçmeye karar verdim. Araştırmalarıma göre AM5 sisteme en uyumlu anakartlar, MSI anakartlarının olduğunu öğrendim. Maalesef B650-S Wi-Fi satın aldım aynı durumun bir değişi karşıma çıktı. Cihaz çalışıyor fakat USB 3.0 portları ve internet portunda sorun var farem donuyor klavyem takılıyor internet sürekli gidip geliyor. Arkadaşlar size bir sorum var bu defa anakartı Amazon'dan sipariş verdim iade etsem uğraştırırlar mı?

Bünyamina

80+ Platinum
Merhaba arkadaşlar budan 1 yıl önce MSI B550M A Pro anakart satın aldım. Ürün elime geldi montajını yaptım. Ürünün internet ve USB portlarının çalışmadığını fark ettim ürünü iade ettim. Ürün servise gitti ürünü iade alamayacaklarını, ürünün işlemci portunun kullanıcı hatası ile bozulduğunu, ücret karşılığında yapılacağını ibraz ettiler. Bende o sıralar daha fazla uğraşmamak için kabul ettim. Ürün servisten geldiğinde internet portu ve USB portunun sorununun çözülmediğini gördüm. Uzun tutmak istemiyorum. Hakem heyeti falan bayağı uğraştırdı vazgeçtim yeni bir anakart satın almaya karar verdim. Gelelim asıl konuya AM4 sistemden AM5'e geçmeye karar verdim. Araştırmalarıma göre AM5 sisteme en uyumlu anakartlar, MSI anakartlarının olduğunu öğrendim. Maalesef B650-S Wi-Fi satın aldım aynı durumun bir değişi karşıma çıktı. Cihaz çalışıyor fakat USB 3.0 portları ve internet portunda sorun var farem donuyor klavyem takılıyor internet sürekli gidip geliyor. Arkadaşlar size bir sorum var bu defa anakartı Amazon'dan sipariş verdim iade etsem uğraştırırlar mı?
Amazondan aldıysan kaç gün geçti süresi dolmadıysa iade edebilirsin. Amazon uğraştırmaz.

Bünyamina

80+ Platinum

Palo DAYI

80+ Gold

Cerade

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
35
İsim
Serdar Akyaka
Sen de ne bahtsızmışın hocam :/ Aynı sorunun ikinci kez başına gelmesi. İlginç gerçekten.

quistin

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
422
İsim
Fırat divitci

Palo DAYI

80+ Gold

ByRedp

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
4
İsim
Mehmet dinç
Sen de ne bahtsızmışın hocam :/ Aynı sorunun ikinci kez başına gelmesi. İlginç gerçekten.
Msı dan kaynaklanıyor kankam ya :(
Mesaj otomatik birleştirildi:

bir daha tövbe msı anakarta elimi vurmam

bu ararada urunun satıcısı kım amazonmu ?
https://www.amazon.com.tr/dp/B0CFY3KJ51?ref=ppx_yo2ov_dt_b_product_details&th=1 buradan satın aldım hocam

Palo DAYI

80+ Gold
Msı dan kaynaklanıyor kankam ya :(
teknolojı sans ısı bence hatalı urunde gelebılır . En buyuk ornegı monıtorler bence olu pıksel olayları gıbı 1.de cıkar 2.de cıkmaz gıbısınden

fıyatı ve satıcıyı goremıyorum suan ama alırlar sorun cıkcagını zannetmıyorum aldıgın gıbı paketle gonder

🃏JOKER🃏

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
35,726
İsim
Mert Can Ergün
Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
980,037