Neler Yeni

Yardım MSI Bravo 15 C7VE mux switch var mı ?

Meter90ss

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
596
İsim
Mete C. E.
burada var yazıyor,
nvidia denetim masası, surround, physX yapılandırması ekranında görebilirsiniz başka ekran takınca.
Mesaj otomatik birleştirildi:

o değilde bu ürünün doğru düzgün incemelesi hemen hiçbir dilde yok,
detaylı bir inceleme gelse ürün patlayabilir.

Dahası  
Reaksiyon skoru
5
İsim
Hüseyin
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
burada var yazıyor,
nvidia denetim masası, surround, physX yapılandırması ekranında görebilirsiniz başka ekran takınca.

kesinlikle katılıyorum hocam

burada var yazıyor,

physx e ayır işaretliyor muyuz ?

Son düzenleme:

Meter90ss

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
596
İsim
Mete C. E.
kesinlikle katılıyorum hocam

physx e ayır işaretliyor muyuz ?
Henüz bir ekrana takmadım, ama oradan yapılıyor. Ayarları hatırlamıyorum.

Emirev

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Emir
burada var yazıyor,

Bu ürünle alakalı yorumlara baya baktım. Alanlar genelde ürüne windows kurarken ve driver falan indirdikten sonra mavi ekran tarzı problemler yaşamış, yani kurulum aşaması biraz problemli ve hiçbir sekilde bir kılavuz yok bu konuda resmen. Ayrıca cihaz artık fiyat olarak uçtu galiba ama 25-27k civarlarindayken msi cihazin o fiyata satilmasinin bir sebebi de 8 gb ram ile gelmesiydi. Bir de macunu kurumus sekilde geliyormus oyle bir durum var. Yeni oldugu icin uzun sureli deneyim yok ama kisa sureli deneyimde bahsettigin konular haricinde kullanip memnun olanlarda var. Sogutmasi ve kasasi ovuluyor. Zannediyorum islemcisi biraz dusuk performans 4050 diger laptoplar ile kiyaslayinca ama hs bir islemci oldugu icin pil omru acisindan bir miktar olumlu bir tarafi da olabilir. Bende detayli bir incelemesini bekliyorum. Ayni ozelliklere sahip gamegaraj urunun incelemesi var sadece.

Meter90ss

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
596
İsim
Mete C. E.
Bu ürünle alakalı yorumlara baya baktım. Alanlar genelde ürüne windows kurarken ve driver falan indirdikten sonra mavi ekran tarzı problemler yaşamış, yani kurulum aşaması biraz problemli ve hiçbir sekilde bir kılavuz yok bu konuda resmen. Ayrıca cihaz artık fiyat olarak uçtu galiba ama 25-27k civarlarindayken msi cihazin o fiyata satilmasinin bir sebebi de 8 gb ram ile gelmesiydi. Bir de macunu kurumus sekilde geliyormus oyle bir durum var. Yeni oldugu icin uzun sureli deneyim yok ama kisa sureli deneyimde bahsettigin konular haricinde kullanip memnun olanlarda var. Sogutmasi ve kasasi ovuluyor. Zannediyorum islemcisi biraz dusuk performans 4050 diger laptoplar ile kiyaslayinca ama hs bir islemci oldugu icin pil omru acisindan bir miktar olumlu bir tarafi da olabilir. Bende detayli bir incelemesini bekliyorum. Ayni ozelliklere sahip gamegaraj urunun incelemesi var sadece.
Evet kurun bakın olmadı sizde iade geçersiniz.

Dahası  
Reaksiyon skoru
5
İsim
Hüseyin
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Hocam ürünü alalı baya oldu ve win ben kurmadım kurdurttum. Kendi kuran arkadaşlar muhtemelen bir şeyleri yanlış yapıyorlar veya win 10 ile 11 olması da fark edebilir bilmiyorum. Hiç mavi ekran almadım şu ana kadar. Aktif olarak olmasa da arada valorant oynuyorum işlemci tabanlı bir oyun ve bu oyunda ortalama 200 fps diyebilirim yer yer 200 altı da olduğu oluyor. Ortalama bir işlemci ama ben henüz ram takviyesi yapmadım fps ekleme yapınca da değişecektir. Son olarak soğutması da başarılı ben 26k ye aldım 4050 ve msı olması beni cihaza çekti şu anlık memnunum ileride ne olur bilemem ama şimdilik uzun yıllar gider gibi duruyor.

Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Hayati
Merhaba kusura bakma soruna cevap veremiyorum benim bir sorum olacak . İncehesap.com dan yeni MSI bravo 15 c7ve aldım sizin bilgisayardan free doss bugün bilgisayarı kurdurmak için bilgisayarcı ya verdim çok anlamiyorum ama bana sorun çıktığını söyledi kurmamış baştan deneyeceğim dedi bu durumdan bir fikriniz varmı siz problem yaşadınız mı veya problem ne olabilir ? Bu arada kutusunu kendim açtım sıfır kutuydu hiç problem görünmüyordu.

Top Bottom