Neler Yeni

Çözüldü✓ MSI Bravo 15 C7VE-062XTR Ryzen 5 7535HS RTX4050 Alınır mı ?

keremcls

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Kerem Çilsaldı
Kusura bakma konuyu hortlatmış gibiyim. Bende de aynı laptoptan var fakat her defasında Windows 11 kurduktan sonra Windows update yapınca mavi ekran veriyor sende oldu mu?

chigox

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Esad Kadıoğlu
En güvenebileceğiniz site zaten hepsiburada rami ben normalde asus tuf için almıştım n11 den 720 liraya linki aşağıya koydum
(orijinal ve sıfır o konuda şüphen olmasın) fakat asus tuf arıza çıkardığı için iade ettim bi baktım msı da aynı ramden kullanıyor direk taktım ona
Merhaba bu bilgisayar için samsung değil de
Crucial 8gb Ddr5 4800 Sodımm CL40 (16GBIT) CT8G48C40S5 Notebook Ram Bellek
https://www.hepsiburada.com/crucial...magaza=GarajOnline&url_src=ios-product-detail bu modeli tercih edersek bir sorun yaşar mıyım hepsiburadadan almak istiyorum samsungun yorumları çok güvenilir olmadığı yönünde yardımcı olursan sevinirim :)

ProfessionWolf

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
888
İsim
Buğra
Merhaba bu bilgisayar için samsung değil de
Crucial 8gb Ddr5 4800 Sodımm CL40 (16GBIT) CT8G48C40S5 Notebook Ram Bellek
https://www.hepsiburada.com/crucial...magaza=GarajOnline&url_src=ios-product-detail bu modeli tercih edersek bir sorun yaşar mıyım hepsiburadadan almak istiyorum samsungun yorumları çok güvenilir olmadığı yönünde yardımcı olursan sevinirim :)
bir sıkıntı olmaz fakat ben olsam samsung alırdım yine ama siz bilirsiniz alabilirsiniz özellikleri aynı zaten

chigox

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Esad Kadıoğlu
bir sıkıntı olmaz fakat ben olsam samsung alırdım yine ama siz bilirsiniz alabilirsiniz özellikleri aynı zaten
Merhaba kusura bakmayın tekrardan yazıyorum bilgisayar dün elime ulaştı win11 yükleyip driverları yüklemeye çalışıyorum. yeniden başlat dediğimde açılış ekranında kalıyor ilerlemiyor. Acaba nasıl yaptığın hakkında yardımcı olabilir misin. ulaşabilmem için instagram adresini verebilir misin acaba

ProfessionWolf

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
888
İsim
Buğra
Merhaba kusura bakmayın tekrardan yazıyorum bilgisayar dün elime ulaştı win11 yükleyip driverları yüklemeye çalışıyorum. yeniden başlat dediğimde açılış ekranında kalıyor ilerlemiyor. Acaba nasıl yaptığın hakkında yardımcı olabilir misin. ulaşabilmem için instagram adresini verebilir misin acaba
hocam bende de aynı şey oldu windows kurtarma modunu açıp bilgisayarı normal sıfırlayınca düzeldi insta: ysbugraa burdan yazabilirsiniz bir sorun olursa

Furkanttl

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
6
İsim
Furkan TUTAL
hocam bende de aynı şey oldu windows kurtarma modunu açıp bilgisayarı normal sıfırlayınca düzeldi insta: ysbugraa burdan yazabilirsiniz bir sorun olursa
Hocam kusura bakmayın konuyu hortlattım. Bu laptopu almayı planlıyorum. memnun musunuz birde bu mavi ekran verme durumu nedir?
Teşekkürler

Meter90ss

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
602
İsim
Mete C. E.
Hocam kusura bakmayın konuyu hortlattım. Bu laptopu almayı planlıyorum. memnun musunuz birde bu mavi ekran verme durumu nedir?
Teşekkürler
bunun yerine
hp victus 13500 rtx 4050 veya 2-3k arttırıp hp victus 4060

bu ürün birazdan biter direkt alabilirsiniz fiyatı fp şu an.

lenovo loq 4050
vb. msi bravo bu ürün msi'a yakışmayan bir ürün. 36k idi bir ara yalandan yurtdışında en ucuz 4050 ama 700-750 dolar yukarıda attığım ürün yurtdışından daha ucuz en ucuz 950 usd, çıkışı 1100 usd.

Necromancerr

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,615
İsim
Emre
Discord
necromancerr
Hocam geçenlerde bendede durduk yere mavi ekran verdi ve 5-10 dk açılmadı (masaüstü) sanırım windowstan kaynaklı sorun

Top Bottom