Neler Yeni

MSI BRAVO BİLGİSAYAR ALDIM DRAGON CENTER YÜKLENMİYOR VE EKRAN 64HZ GÖRÜNÜYOR

Dahası  
Reaksiyon skoru
7
İsim
Emircan Maden
Merhaba dün MSI BRAVO laptop aldım Bravo C7UDX Modeli dragon centeri yükleyemiyorum ayriyeten alırken 144hz diye aldığım laptop ayarlarda 64hz olarak görünüyor yükseltilmiyor.
NOT: geforce experience indirdim ekran kartını güncellemesini yaptım yinede ekran 64Hz görünüyor uygulamasında da öyle görünüyor ne yapmalıyım
Mesaj otomatik birleştirildi:

Birde alırken klavyesi rbg görünüyordu geldiğinde tek renk mavi ışığı var bu konuda da yardımcı olur musunuz

UnkBoss

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
79
İsim
Anıl Bostancı
Merhaba dün MSI BRAVO laptop aldım Bravo C7UDX Modeli dragon centeri yükleyemiyorum ayriyeten alırken 144hz diye aldığım laptop ayarlarda 64hz olarak görünüyor yükseltilmiyor.
NOT: geforce experience indirdim ekran kartını güncellemesini yaptım yinede ekran 64Hz görünüyor uygulamasında da öyle görünüyor ne yapmalıyım

Birde alırken klavyesi rbg görünüyordu geldiğinde tek renk mavi ışığı var bu konuda da yardımcı olur musunu
Windows Update'den tüm güncellemeleri yaptınız mı isteğe bağlı dahil

UnkBoss

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
79
İsim
Anıl Bostancı
evet alır almaz Windows updatelerin hepsini yaptım sonra onları indirmek istedim indirilmedi
Peki cihazın yanında herhangi bir flash veya driverlar için herhangi bir şey çıktı mı

Hocam buradan manuel şekilde driver kurabilirsiniz ya da utility kısmından da MSI'ın uygulamasını indirmeyi deneyebilirsiniz

Dahası  
Reaksiyon skoru
7
İsim
Emircan Maden
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Peki cihazın yanında herhangi bir flash veya driverlar için herhangi bir şey çıktı mı

Hocam buradan manuel şekilde driver kurabilirsiniz ya da utility kısmından da MSI'ın uygulamasını indirmeyi deneyebilirsiniz
knk ben Windowsu kurarken win10 kurmuştum buradaki driverler win11 için ve değişmiyor sorun çıkar mı

UnkBoss

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
79
İsim
Anıl Bostancı
tamamdır driverleri yüklerim ekran yenileme hızı olarak çözüm nedir 64hz olarak görünüyor değişmiyor
Driverları yükledikten sonra kontrol et özellikle ekran kartı driver'ını düzelmesi gerekir

Abdullah Hacıgül

Kurucu - Yönetici
Yönetici
En İyi Cevap
4
"MSI Center" yükleyeceksin

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
908,265
Üyeler