Neler Yeni

MSI G241 ölü piksel çıktı iade etmelimiyim

Dahası  
Reaksiyon skoru
69
İsim
Ali
Beyler bu ikisi ölü piksel demi iade etmelimiyim ilerde satmaya kalksam fiyatını çok düşürür mü
IMG_20201015_012907.jpg
IMG_20201015_013039.jpg

TwinCharger

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
451
İsim
YUSUF CAN
Twitter
peonwork
ölü piksel var, iade talebi oluşturabilirsin. Fakat ölü piksel sayısı 5den daha az ise ilgilenmediklerini duyduğum bir kaç firma olmuştu. sen yine de şansını dene derim. 2.elde satabileceğini sanmıyorum

Dahası  
Reaksiyon skoru
69
İsim
Ali
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
ölü piksel var, iade talebi oluşturabilirsin. Fakat ölü piksel sayısı 5den daha az ise ilgilenmediklerini duyduğum bir kaç firma olmuştu. sen yine de şansını dene derim. 2.elde satabileceğini sanmıyorum
İncehesaptan aldım uğraştırır en fazla 14 günde cayma hakkını kullanarak iade edebiliyorum en kötü tüketici haklarına giderim cokmu sorun sence bu 2 ölü piksel 2. El neden satamam bide ?

• Beğen
Reaksiyonlar: java

oğuzhan18

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,597
İsim
oğuzhan ege
tabikide ettir okadar para veriyorsun ilerde o pixsel büyür iade et.

!ROGStrix!

80+ Platinum
En İyi Cevap
7
Dahası  
Reaksiyon skoru
69
İsim
Ali
Yapıyor
Mesaj otomatik birleştirildi:

Direk iade ettir zaten iade kabul ediyorlar
İncehesap kabul ediyormu ben bi ara telefonda sormuştum ürünü açarsan iade edemezsin diyordu ama tüketici haklarına başvurursam her türlü edebiliyorum sanırım ne yapmam gerekiyor tam olarak

!ROGStrix!

80+ Platinum
En İyi Cevap
7
İncehesap kabul ediyormu ben bi ara telefonda sormuştum ürünü açarsan iade edemezsin diyordu ama tüketici haklarına başvurursam her türlü edebiliyorum sanırım ne yapmam gerekiyor tam olarak
14 gün sonuna kadar edebilirsin ölü piksel çıkmış tabii ki iade alacaklar

Dahası  
Reaksiyon skoru
69
İsim
Ali
Msı 3 ölü piksel de garanti veriyor normalde ben cayma hakkıyla iade edicem demi ölü piksel çıktığını direk belirteyim mi

Msı 3 ölü piksel de garanti veriyor normalde ben cayma hakkıyla iade edicem demi ölü piksel çıktığını direk belirteyim mi

!ROGStrix!

80+ Platinum
En İyi Cevap
7

Hocam biraz bekleyin dahada artimmi iade verin

MoonShine

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
10
İsim
Caner YALÇIN
Bugün aynı monitör benimde elime ulaştı ve bende test yaptığımda 1 adet ölü pixel farkettim böyle kullanmayı düşünüyordum ama arttığını söylemişsiniz bu beni korkuttu açıkçası incehesaba hemen yazdım

ölü pixel.jpeg

Son düzenleme:
Top Bottom