Neler Yeni

MSI G2412 monitörde ölü piksel kaybolup geri geliyor

Rozenn

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
15
İsim
Mehmet Akif Kalyoncu
Merhaba, 3 ay önce MSI G2412 monitörünü aldım biraz önce YouTube üzerinden video izlerken sol üst köşede mavi bir piksel fark ettim (monitörü ilk aldığımda ölü piksel testinde yoktu ve hiç de görmemiştim olsa gözüme batardı.) Sonra tekrar ölü piksel testi açıp mavi pikselin sadece kapalı renklerde gözüktüğünü fark ettim. (ekran gri iken açık mavi, siyah iken lacivert olması gibi bir durum yoktu hep lacivertti) internette biraz bakındım stuck pixel olayını falan gördüm. Bilgisayarı yeniden başlattım. Monitörü kapatıp açtım düzelmedi. Neyse dedim bir ekran kartı driver sürümünü kontrol edeyim, uygulamayı açtım, sürüme bakacakken pikselin normale döndüğünü fark ettim. Acaba endişelenmeli miyim? Sorun nedir? Şimdiden teşekkürler.

-Az önce giden ölü piksel şimdi oyuna girdiğimde geri geldi.
-Pikselin olması gereken renge gidip geldiğini gördüm sönükleşme gibi.
-Şimdi yeniden gitti
-Tekrar geldi

keremdy06

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
Kerem Demiryurek
Merhaba, 3 ay önce MSI G2412 monitörünü aldım biraz önce YouTube üzerinden video izlerken sol üst köşede mavi bir piksel fark ettim (monitörü ilk aldığımda ölü piksel testinde yoktu ve hiç de görmemiştim olsa gözüme batardı.) Sonra tekrar ölü piksel testi açıp mavi pikselin sadece kapalı renklerde gözüktüğünü fark ettim. (ekran gri iken açık mavi, siyah iken lacivert olması gibi bir durum yoktu hep lacivertti) internette biraz bakındım stuck pixel olayını falan gördüm. Bilgisayarı yeniden başlattım. Monitörü kapatıp açtım düzelmedi. Neyse dedim bir ekran kartı driver sürümünü kontrol edeyim, uygulamayı açtım, sürüme bakacakken pikselin normale döndüğünü fark ettim. Acaba endişelenmeli miyim? Sorun nedir? Şimdiden teşekkürler.

-Az önce giden ölü piksel şimdi oyuna girdiğimde geri geldi.
-Pikselin olması gereken renge gidip geldiğini gördüm sönükleşme gibi.
-Şimdi yeniden gitti
-Tekrar geldi
kanka merhaba, bu monitorun yuksekligi kac cm ayaklar dahil minimum yukekligi ama

keremdy06

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
Kerem Demiryurek
Hacı masa dikine nasıl 40cm oluyor ben onu anlamadım da bükünce falan 40 a inmez 3cm dediğin hemen hemen 2 parmak
kanka uzerinde dolap var, bi de itopya dan aldim ben bunu degisim yaparlar mi bundan solayi
Mesaj otomatik birleştirildi:

Hacı masa dikine nasıl 40cm oluyor ben onu anlamadım da bükünce falan 40 a inmez 3cm dediğin hemen hemen 2 parmak
bro bi de ben arastirmsitim biraz 41.16cm diyodu belki biraz daha azalabiligordur diye de buradan sormustum

Son düzenleme:

Rozenn

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
15
İsim
Mehmet Akif Kalyoncu
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
kanka uzerinde dolap var, bi de itopya dan aldim ben bunu degisim yaparlar mi bundan solayi
Mesaj otomatik birleştirildi:

bro bi de ben arastirmsitim biraz 41.16cm diyodu belki biraz daha azalabiligordur diye de buradan sormustum
Bilmiyorum dostum İtopya'nın iade şartlarını falan okuyabilirsin.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
941,063
Üyeler
147,988
Son üye
Userilla
Top Bottom