Neler Yeni

MSI G244F, ASUS VP249QGR, AOC 24G4X, MSI G2412 hangisi alınmalı

Dahası  
Reaksiyon skoru
3
İsim
Eren Poyraz
Dostlar hepinize hayırlı günler dilerim. RX 6500 XT ile kullanacağımız bir monitör bakıyoruz. Anladığım kadarıyla Aoc da Freesync desteği yok, acaba bir sıkıntı olur mu? Fiyat konusunda şöyle özetleyeyim, Asus 4200, Msi g244f 4700, g2412 5400, Aoc 5200 tl. Uygun fiyat bulup link atmanıza gerek yok dostlar, bir tanıdıktan alacağım. Bu fiyatlara hangisi daha mantıklı olur acaba?

RuthlV5

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
502
İsim
Mert Kirazlı
Hocam neden pahalıya alıyorsun ki? AOC 24G4X 4600tl 0 fiyatı zaten neden 5200e tanıdığından almak istiyorsun taksit falan mı yapıyor

Dahası  
Reaksiyon skoru
3
İsim
Eren Poyraz
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Dostum tanıdığım ilçede bilgisayarcımız, akraba aynı zamanda. Senelerdir onunla çalışıyoruz, ona kazandırmak için. Aynı zamanda evet, taksit yapıyor

Dahası  
Reaksiyon skoru
3
İsim
Eren Poyraz
O zaman aoc 24g4x al
Az önce gördüm Dell g2422hs diye bir model daha varmış, Aoc la hemen hemen aynı gözüküyor, o ikisi arasında ne tercih edilir acaba?
Bir de Amd ekran kartı ile kullanacağız, Aoc ta Freesync desteği gözükmüyor, kırılma olur mu dersin?

RuthlV5

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
502
İsim
Mert Kirazlı
Az önce gördüm Dell g2422hs diye bir model daha varmış, Aoc la hemen hemen aynı gözüküyor, o ikisi arasında ne tercih edilir acaba?
Bir de Amd ekran kartı ile kullanacağız, Aoc ta Freesync desteği gözükmüyor, kırılma olur mu dersin?
Hocam ne için kullanacaksın monitörü? Oyun içinmi eğer oyun içinse hikayeli mi yoksa fps mi

Dahası  
Reaksiyon skoru
3
İsim
Eren Poyraz
Hocam ne için kullanacaksın monitörü? Oyun içinmi eğer oyun içinse hikayeli mi yoksa fps mi
Dostum şöyle anlatayım, asıl amaç oyun değil, ama bir kez almak istiyoruz, sürekli değiştirmek istemiyoruz. Oynamak istediğimizde de üzmesin diye iyi bir şey almak istiyoruz. Oyun olarak hem hikayeli oyunlar, hem fps karışık (cs, cod mw, dying light, re 8 village vb.).

RuthlV5

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
502
İsim
Mert Kirazlı
Dostum şöyle anlatayım, asıl amaç oyun değil, ama bir kez almak istiyoruz, sürekli değiştirmek istemiyoruz. Oynamak istediğimizde de üzmesin diye iyi bir şey almak istiyoruz. Oyun olarak hem hikayeli oyunlar, hem fps karışık (cs, cod mw, dying light, re 8 village vb.).
AOC renk kalitesi ve panel bazında Dell'in modelinden üstün. İsteklerinize yardımcı olacak monitör baktığınız AOC'tur. Üzmez. Renk gamutları AOC'ta çok başarılı. Dell daha soğuk renklere sahip.

Dahası  
Reaksiyon skoru
3
İsim
Eren Poyraz
AOC renk kalitesi ve panel bazında Dell'in modelinden üstün. İsteklerinize yardımcı olacak monitör baktığınız AOC'tur. Üzmez. Renk gamutları AOC'ta çok başarılı. Dell daha soğuk renklere sahip.
Dostum desteğin için teşekkür ederim. Ondan sipariş edeceğiz bakalım.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
983,583
Üyeler
155,591
Son üye
Macitoski
Top Bottom