Neler Yeni

MSI G272QPF vs Asus VG27AQ1A

Dahası  
Reaksiyon skoru
15
İsim
Yusuf Bal
Bir tık ghosting var gibi ama çok problem değil. Zaten ben ultra rekabetçi oynayacağım diyorsan 2k senin için uygun değil ki. 2k keyif işi o yüzden çok çok fazla olmadıkça ghosting aşırı önem arzetmiyor benim için
Hocam genelde hikayeli oyun oynayıp ara sıra rekabetçi oyun oynuyorum abim daha sık rekabetçi oynuyor da aşırı rahatsız edici değilse fark etmez zaten.

Awsed

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
65
İsim
Zeynel Çalık
Dahası  
Reaksiyon skoru
15
İsim
Yusuf Bal

AGUMBA

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
682
İsim
Sercan GÖKALP
Hocam genelde hikayeli oyun oynayıp ara sıra rekabetçi oyun oynuyorum abim daha sık rekabetçi oynuyor da aşırı rahatsız edici değilse fark etmez zaten.
Ya bide şu var kardeşim ghosting az çok hepsinde var hiç sorunsuz bulman için habire monitör mü alıcaksın al kullan işte çok kafa yormanın alemi yok

Dahası  
Reaksiyon skoru
15
İsim
Yusuf Bal
Ya bide şu var kardeşim ghosting az çok hepsinde var hiç sorunsuz bulman için habire monitör mü alıcaksın al kullan işte çok kafa yormanın alemi yok
Aynen öyle kusursuz bir şey aramıyorum zaten almışken fiyat bandındaki en iyi olanı almak istiyorum sadece

beter09

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
Enes
Aynen öyle kusursuz bir şey aramıyorum zaten almışken fiyat bandındaki en iyi olanı almak istiyorum sadece
hocam bende sizin gibi düşünüyorum fakat bütçe olarak 4000-5000TL bandında arıyorum almışken iyi bir şey alıp uzun süre tekrar monitör düşünmek istemiyorum artık kafam ağrıdı ne alsam diye düşünmekten

Dahası  
Reaksiyon skoru
15
İsim
Yusuf Bal
hocam bende sizin gibi düşünüyorum fakat bütçe olarak 4000-5000TL bandında arıyorum almışken iyi bir şey alıp uzun süre tekrar monitör düşünmek istemiyorum artık kafam ağrıdı ne alsam diye düşünmekten
Konu açabilirsiniz hocam yardımcı olurlar.

beter09

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
Enes
Konu açabilirsiniz hocam yardımcı olurlar.
açtığım halde karar vermekte zorlanıyorum şuan da kullandığım monitör(Samsung 793DF) vasatın üstü bir monitör olduğu için panel seçmekte zorlanıyorum açıkçası ve ghosting ölü piksel yorumları korkutmuyor değil

Dahası  
Reaksiyon skoru
15
İsim
Yusuf Bal
açtığım halde karar vermekte zorlanıyorum şuan da kullandığım monitör(Samsung 793DF) vasatın üstü bir monitör olduğu için panel seçmekte zorlanıyorum açıkçası ve ghosting ölü piksel yorumları korkutmuyor değil
ghosting arkadaşın dediği gibi hepsinde var ondan kaçış yok hocam. Renk konusunda MSI çok öneriliyor panel olarak kesinlikle IPS alınmalı bence VA panellerin renk kalitesinde çok şikayet var o fiyat bandında 23.8 inç gigabyte ya da msi alınabilir bence.

beter09

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
Enes
ghosting arkadaşın dediği gibi hepsinde var ondan kaçış yok hocam. Renk konusunda MSI çok öneriliyor panel olarak kesinlikle IPS alınmalı bence VA panellerin renk kalitesinde çok şikayet var o fiyat bandında 23.8 inç gigabyte ya da msi alınabilir bence.
aklımda bunlar var fakat 3. attığım va panele sahip siz ne düşünüyorsunuz hocam?

Awsed

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
65
İsim
Zeynel Çalık
Dahası  
Reaksiyon skoru
15
İsim
Yusuf Bal
Hayır. Amazonun kendi deposundan sattığı ürün vardı stok bitti
Anladım.
Mesaj otomatik birleştirildi:

aklımda bunlar var fakat 3. attığım va panele sahip siz ne düşünüyorsunuz hocam?
Hocam gigabyte olanı alırdım ya.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
936,779
Üyeler
147,211
Son üye
kataki
Top Bottom