Neler Yeni

MSI G274QPF-QD 1 tane ölü veya sıkışmış piksel hk.

Sekibayashi

80+ Bronze
En İyi Cevap
1
Zaten benim 14 günlük cayma hakkımı Trendyol ve OverGame mağazası yedi. Ama hepsinin kaydı var elimde. 29 Ağustos’ta ürün bana ulaşıyor ben 1 Eylül’de kargoya veriyorum 4 Eylül’de mağaza teslim alıyor ve sürecin 2 iş günü süreceği söyleniyor. Ürün bana bugün geri dönüyor. Olacak iş değil. Uğraştığımla kalmayacağım, sonuna kadar devam.
kesinlikle hocam devam edin , Para iadesi kabul etmeyin sakın ürün zamlanmış ...

Dahası  
Reaksiyon skoru
4
İsim
Uzay Yürekli
kesinlikle hocam devam edin , Para iadesi kabul etmeyin sakın ürün zamlanmış ...
Kesinlikle para iadesi istemeyeceğim. Ürün zamlansa da ucuzlasada benim için her açıdan sıkıntılı bir durum. Ki ürün müdahilleri arasında iyi bir ürün fiyatıda iyi. Bu yüzden tercih ettim ama şanssızlık işte :(

Sekibayashi

80+ Bronze
En İyi Cevap
1
Kesinlikle para iadesi istemeyeceğim. Ürün zamlansa da ucuzlasada benim için her açıdan sıkıntılı bir durum. Ki ürün müdahilleri arasında iyi bir ürün fiyatıda iyi. Bu yüzden tercih ettim ama şanssızlık işte :(
maalesef hocam teknoloji şans işi umarım kısa zamanda sonuçlanır emekleriniz karşılığını alırsınız , gelişme olursa aydınlatın

Dahası  
Reaksiyon skoru
4
İsim
Uzay Yürekli
maalesef hocam teknoloji şans işi umarım kısa zamanda sonuçlanır emekleriniz karşılığını alırsınız , gelişme olursa aydınlatın
Çok teşekkür ederim iyi dilekleriniz için. Umarım dediğiniz gibi kısa sürede hallolur. Herhangi bir gelişme olursa güncelleme yaparım. Hayırlı akşamlar

Dahası  
Reaksiyon skoru
72
İsim
Zekeriya GÜNDÜZ
Bende 1 hafta önce Amazondan satın aldım 1 adet stuck piksel vardı iade edip yenisini aldım yenisinde piksel sorunu çıkmadı, msi monitörden önce 32" LG monitör almıştım onda 3 adet stuck piksel çıktı iade ettim, bu marka ve modelleri seçmemin tek sebebi Amazon satıcılı olmalarıydı, Amazon Türkiyeye girdiğinden bu yana başka yerden elektronik ürün asla satın almam.

KingDeViL

80+ Bronze
Bende amazondan lg ultragear 32gp750-b almıştım. 1 afet ölü piksel çıkınca iade ettim. Yenisini aldım. Amazon bu konularda çok iyi.

murat95

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
34
İsim
Murat Zorlu
İncehesap adı siteden almıştım, 1 tane ölü piksel için servise gönderip oradan yanıta göre değerlendireceğiz dediler. Servis haliyle ürünü değişim ve iadesini yapmadı ve 2 tane kendileri ölü piksel buldu yani toplam 3 adet ölü piksel vardı. İncehesap adlı siteyi aradım iade ve değişim yapmayacaklarını söylediler.

Son düzenleme:

murat95

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
34
İsim
Murat Zorlu
Arkadaşlar merhaba tekrar tüm deneyimlerimi paylaşıyorum burada aynı durumu yaşayan arkadaşlar olursa faydalanabilsin diye. İncehesap ürünü iade almayacaklarını söyledi ardından şikayetvar.com ve tüketici hakem heyeti başvuru formunu gönderdim kendilerine "ANINDA" iade işlemi yapıldığına dair mesaj geldi. Ürünü amazon'dan satın alacağım umarım bu sefer sorun yaşamam.

NaPiuS

80+
bugun teslim aldım ve direk acıp laptopa hdmi ile baglayıp pixel teesti yaptım ölü piksel yok ısık sızması dert deil zaten ghsting testinide ıkı gun sonra kasa gelince yapacagım ...

yani demem o ki herkesde olmuyor bu durum bu modelde hep ölü piksel var diyenler olmus ama bende cıkmadı sans isi sanırım ayrıca bugun piyasada bunun muadili yok daha iyisi bu fiyata muadili asuslar var 3 model 3 üde aynı bu onlardan daha iyi 10 k ya aldım iki gün önce suan 10 k ya da yok MSI 27" G274QPF QD umarım sorunun çözülmüşdür bu arada...

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
989,419
Üyeler
156,484
Son üye
hellelele
Top Bottom