Neler Yeni

🔥İndirim MSİ GFİ63 RTX4060 Laptop 29.999₺🔥🔥

kerimavrs

80+ Silver
Beyler, siz niye bu çocuğa çözüm sunmaya, doğru yolu göstermeye çalışıyorsunuz anlamıyorum. Forumun en toksik üyelerinden birisi. Çocuk bir şey paylaşıyorsa, o ürün asla kötü olamaz, dünyadaki hiçbir ürün ondan daha iyi olamaz. İnatlaşmayın şu çocukla bırakın keyif sürsün çünkü elinde olan, tutunabildiği tek şey kötü de olsa yapabildiği şu paylaşımlar.
Ağlamaya devam :D Lenovo en iyisidir diyorum ben ama en kötüsü msi diyeninde aklından şüphe ederim. senden toksiğini göremedim o da ayrı bir ürün paylaşılmış bakarsın beğenmiyorsan başka konuya canımm

Senerr

80+ Bronze
Beyler, siz niye bu çocuğa çözüm sunmaya, doğru yolu göstermeye çalışıyorsunuz anlamıyorum. Forumun en toksik üyelerinden birisi. Çocuk bir şey paylaşıyorsa, o ürün asla kötü olamaz, dünyadaki hiçbir ürün ondan daha iyi olamaz. İnatlaşmayın şu çocukla bırakın keyif sürsün çünkü elinde olan, tutunabildiği tek şey kötü de olsa yapabildiği şu paylaşımlar.
Ben markaların bu giriş seviyesi ürünlerinde ne kadar kötü olabileceğini bilmiyordum. Forumda yazıyorlardı ciddiye almıyordum bu arkadaş gibi. Samsung'un monitörlerinin giriş seviyesinde nasılsa MSI'ın giriş laptoplarını da al vur ona. Ben alacak varsa bizim yorumlarımızı da görsün diye yazıyorum, isteyen istediğini önersin. Kalkıp insanı üzeceğime markayı gömmeyi tercih ederim. Hani b*kun bile iyi tarafını söyleyen söyler, benim için önemli olan zayıf tarafı. Markaların ne kadar kötüleşebileceğini merak ediyorum.

Takım tutar gibi marka tutanlara zaten yapacak bir şey yok onlara bir şey öğretmeye çalışmıyorum bile.

Son düzenleme:

kerimavrs

80+ Silver
Uygunsuz Dil & Küfürlü Paylaşım
45 watt 4060? 45 watt ile oyuncak araba verimli çalışır anca kaldı ki laptop Gpu ile normal Gpu arasındaki farkın az olduğu 4060 ekran kartını nasıl besleyecek?
Yaprağım sen ne anlatıyon mühendis onu düşünememişte senmi düşündün Kafaya bak git rtx4050 al keyfine bak o zaman

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
921,002
Üyeler
142,853
Son üye
batcave
Top Bottom