Neler Yeni

🔥İndirim MSI KATANA 15 Intel Core i7 13620H 16GB 1TB SSD RTX4070 Laptop 47,599TL

GirayHan

80+ Gold
İnsanda zeka geriliği ve ahlak yoksunluğu olmasın adama haklısın diyoruz süt falan iç diyor :( ilginç
"Haklısın aferin" deyip karşı tarafı küçük düşürme gayreti içinde olan adama az bile demişim. Git bir bardak daha süt iç gevşe. Sen bu üslubu ahlakı ailenden aldıysan git bir daha sorgula bakalım ailende ahlak var mı yok mu ? varsa neden beni böyle yetiştirdin diye onlara çemkir sonra gel yazdığını bi daha oku. Kıymık kadar zekası olan adamlar ahlak ve zekadan bahsetmesin bana burda.
Mesaj otomatik birleştirildi:

İşlemci dışında arada fark yoksa 9k farka değmez
Teknik detayları incelediniz mi ? var mıymış işlemci dışında fark ? ayrıca ilk attığım fırsatla bu fırsat arasında extrem bir durum var. anlık drop yedi ilk attığımda alan aldı laptobu. o anlık drop yiyen fırsatla bu fırsatı karşılaştırmakta ne bileyim.

JrFuKi.

80+ Bronze
"Haklısın aferin" deyip karşı tarafı küçük düşürme gayreti içinde olan adama az bile demişim. Git bir bardak daha süt iç gevşe. Sen bu üslubu ahlakı ailenden aldıysan git bir daha sorgula bakalım ailende ahlak var mı yok mu ? varsa neden beni böyle yetiştirdin diye onlara çemkir sonra gel yazdığını bi daha oku. Kıymık kadar zekası olan adamlar ahlak ve zekadan bahsetmesin bana burda.

Teknik detayları incelediniz mi ? var mıymış işlemci dışında fark ? ayrıca ilk attığım fırsatla bu fırsat arasında extrem bir durum var. anlık drop yedi ilk attığımda alan aldı laptobu. o anlık drop yiyen fırsatla bu fırsatı karşılaştırmakta ne bileyim.

tipe bak kudurmuş :) insanları yanıltmaya devam et sen faydasız

YankıÖzkan

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
251
İsim
Yankı Özkan

İnceledim sadece işlemci ve bellek frekansı farkı var kayda değer olarak sayabileceğim. Kısacası farka değmez

GirayHan

80+ Gold
Uygunsuz davranış
İnceledim sadece işlemci ve bellek frekansı farkı var kayda değer olarak sayabileceğim. Kısacası farka değmez
bende diyorum ya hangi farka ? açtığım konuya gidip alabiliyor musun karşılaştırma yaptığımız laptobu ? hayır :D

yukarda da bahsettiğim extrem bir fırsattı. anlık drop gibi düşün. haa dersen ki bi daha düşer mi onu bilemem. düşerse aynı fiyata bu mu o mu dersen bende o derim. Biraz daha bütçesi olan adam bu der. tamamen duygusal.

tipe bak kudurmuş :) insanları yanıltmaya devam et sen faydasız
noldu cevap veremedin demi ? tek basamaklı IQ'un ile laf sokmaya çalışırsan böyle lafı yedirirler adama. Kendini çok zeki sanıp ama ben bişey demedim ayağı yapıyor birde sivilceliye bak :D

ayrıca kudurmuş falan hayırdır ? profilinde top fotoğrafı olan adam için çok delikanlıca sözler bunlar. yuvarlanarak kapıdan çık bi daha da abin yaşında ki adamlara aferim çekme burda. uza hadi.

blok. :kekw:

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
936,964
Üyeler
147,252
Son üye
dsldrag
Top Bottom