Neler Yeni

MSI MAG ARTYMIS 242C ALINIR MI?

Emrhan_

80+ Bronze
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Oyun oynuyor musun ? Oynuyorsan ne tarz oynuyorsun ?
Çok fazla rekabetçi oynamıyorum.(Valorant hariç oda gunde 3 el falan max.) LoL girerdim pc kötü olduğu için hala da oynarım, hikaye oyunlarını da ortalama düzeyde oynarım.

Ckribrahim

Taç
En İyi Cevap
1
Çok fazla rekabetçi oynamıyorum.(Valorant hariç oda gunde 3 el falan max.) LoL girerdim pc kötü olduğu için hala da oynarım, hikaye oyunlarını da ortalama düzeyde oynarım.
Yani o zaman alınabilir. Va panellerde ghosting olduğu için rekabetçide iyi olmuyor.

Emrhan_

80+ Bronze
Hikayeli oyunlar daha yavaş olduğu için pek anlaşılmıyor dostum. Ben genelde rekabetçi oynuyorum bir süre VA panel kullandım. Üst düzey oyuncu olmadığım için pek fark etmedim bile.
Peki moba oyunlarda? Renk olarak ips daha iyi olduğu kesin bi gerçek çok anlaşılır mı renk ayrımı?

Emrhan_

80+ Bronze
Renk olarak bariz belli oluyor dostum.
Bi yandan pederi ikna etmek için indirimi var ondan dolayı istiyorum :D yoksa biraz üstüne aoc monitör var ips onu almak isterim ikna edebilirsem onu alacağım edemezsem va ya katlanacağız.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Renk olarak bariz belli oluyor dostum.
Hocam konuyla alakasız bi sorum olacak. Benim laptopum var eski Windows dosyaları bozuk hdmi ile gt-2 yi kullanarak görüntü alabilir miyim?

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
951,733
Üyeler
149,975
Son üye
SeyitAhmet
Top Bottom