Neler Yeni

Msi Mag Forge 100R ayarlanabilir rgb ile ilgili merak ettiğim şey

Mep Stark

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Ferdi Öztürk
Merhabalar dostlar. Donanım arşivi Youtube videosunda gördüğüm ve aşık olduğum Msi mag forge 100r kasasının ayarlanabilir rgbsi ile ilgili merak ettiğim bir şey var. Elimde Razer marka klavye ve fare bulunmakta. Bu kasayı aldığımda acaba Razer synapse'deki ışıklandırmayı kasanın ayarlanabilir fanları ile senkronize edebilir miyim? Bu konuyu araştırır iken karşıma bir adamın bu kasanın fan pimlerini (nasıl deniyor bilmiyorum) anakart'a bağlayıp oradan ışıklandırmasını bilgisayar üzerinden ayarladığını gördüm. Elimde msi h110m pro-vd plus anakart bulunmakta acaba kasayı aldığım da pimleri anakartıma takabilir miyim? Dostlarım lütfen bana yardımcı olun bu kasayı çok sevdim ve aldığımda elimde patlamasını istemiyorum

Hudzell

80+ Platinum
En İyi Cevap
3
Dahası  
Reaksiyon skoru
21,457
İsim
Hakan
İlgilendiği Kategoriler
Mining, Trading, Kripto, Crack
Kontrol etmek için ARGB çıkışlı pin olması lazım diye biliyorum.

Dahası  
Reaksiyon skoru
4,022
İsim
izoly çalışanı
Argb girişi olması gerekiyor onun için sanırım. Senin anakartında yok. Ayrıca o fiyata Maxima V12 varken almanı önermem.

Mep Stark

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Ferdi Öztürk
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Çok sağolun dostlar. Dün forumda gezerken Maxima v12 kasayı gördüm ve Maxima da çok hoşuma gitti. Ağustostan sonra Msi yerine Maxima v12 alabilirim. Tekrardan çok teşekkür ederim yorumlarınız için
Mesaj otomatik birleştirildi:

Argb girişi olması gerekiyor onun için sanırım. Senin anakartında yok. Ayrıca o fiyata Maxima V12 varken almanı önermem.
Peki msi'da anakartta argb girişi yoksa kasanın üstündeki tuş ile fan ışıklarını ayarlayabiliyoruz. Maxima da durum böylemi? dediğin gibi anakartımda giriş yok. Kusuruma bakmayın ben kasalar ve anakartlarlar konusunda biraz bilgisiz, cahilim.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
990,709
Üyeler
156,653
Son üye
luther16
Top Bottom