Neler Yeni

MSI MAG401QR 40" 1 MS 155 Hz HDR 400 IPS Monitör Alınır mı ?

KerayG

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
17
İsim
Gökhan Keray
Steam
KerayG
Discord
KerayG#1525
Merhaba Arkadaşlar,

Yarış kokpitine takmalık bir monitor bakıyorum araştırırken bu monitoru gördüm. Düşünceleriniz nelerdir bu fiyat civarında daha iyisini bulabilir miyim ?

ImAngryDJ

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,304
İsim
Çağatay
Merhaba Arkadaşlar,

Yarış kokpitine takmalık bir monitor bakıyorum araştırırken bu monitoru gördüm. Düşünceleriniz nelerdir bu fiyat civarında daha iyisini bulabilir miyim ?

Ben aldım 2 cuma günü geldi elime ve harika ürün. Hikayeli oyunlar, F1 ve Eafc24 oynarken çok keyif aldım. Fps oyunlarda dikkat çok dağılıyor. Almadıysan daha uygun fiyata buradan alabilirsin.

KerayG

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
17
İsim
Gökhan Keray
Steam
KerayG
Discord
KerayG#1525
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Ben aldım 2 cuma günü geldi elime ve harika ürün. Hikayeli oyunlar, F1 ve Eafc24 oynarken çok keyif aldım. Fps oyunlarda dikkat çok dağılıyor. Almadıysan daha uygun fiyata buradan alabilirsin.
Maalesef Teknosadan almış bulundum yarın gelecek kurunca fotoğrafını atarım. Teşekkürler yorumun için

KerayG

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
17
İsim
Gökhan Keray
Steam
KerayG
Discord
KerayG#1525
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Bugün geldi sorunsuz montajını yaptım, tekrardan selamlar yardım için
WhatsApp Image 2024-04-02 at 20.12.28.jpeg

CloseR

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
114
İsim
Buğra Acar
Merhaba Arkadaşlar,

Merhaba arkadaşlar bende almayı düşünüyorum ikinize bir danışmak isterim, ips glow ve ışık sızması çok varmı ekranda biraz bilgi alabilirmiyim

ImAngryDJ

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,304
İsim
Çağatay
Merhaba arkadaşlar bende almayı düşünüyorum ikinize bir danışmak isterim, ips glow ve ışık sızması çok varmı ekranda biraz bilgi alabilirmiyim
Ben 5-6 saat kullanabildim işten dolayı ama genel olarak yaptığım testlerde bir sorun görmedim. Beklentimin üzerine çıktı. Ama dediğim gibi fps oyun için tavsiye etmem.

Top Bottom