Neler Yeni

MSI MONITORUMU KASAYA BAĞLIYORUM AMA ÇALIŞMIYOR

ahmetsmnc

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
2
İsim
Ahmet samancı
Bir kaç gün önce aldığım MSI Optix G24C4 series 144hz monitörümü kasaya hdmi kablosu ile birbirine bağladım fakat kasayı ve monitörü açtığımda Ekranda "DP signal error" yazısı ile karşılaştım internetten iki üç videoya baktım ama hepsi display port kablosu ile alakalı ve bende o kablodan yok ve bilgisayarımın kasası o kabloyu desteklemiyor klavye ile mouseumu daha almadım ama onların bunu etki edeceğini düşünmüyorum şimdiden yardım eden tüm arkadaşlarıma teşekkür ederim

enokeno

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
650
İsim
Enes Sayar
Bir kaç gün önce aldığım MSI Optix G24C4 series 144hz monitörümü kasaya hdmi kablosu ile birbirine bağladım fakat kasayı ve monitörü açtığımda Ekranda "DP signal error" yazısı ile karşılaştım internetten iki üç videoya baktım ama hepsi display port kablosu ile alakalı ve bende o kablodan yok ve bilgisayarımın kasası o kabloyu desteklemiyor klavye ile mouseumu daha almadım ama onların bunu etki edeceğini düşünmüyorum şimdiden yardım eden tüm arkadaşlarıma teşekkür ederim
kasanın desteklemesiyle alakalı değil ki, ekran kartına takacaksın kabloyu

Dahası  
Reaksiyon skoru
20
İsim
Berat Selim PEKŞEN
HDMI kablosu ayrı, Display port ayrıdır. Ekran kartından HDMI çıkışından HDMI kablosunu monitörün HDMI girişine taktıysan monitörün tuşlarından HDMI'i seçiceksin.

ahmetsmnc

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
2
İsim
Ahmet samancı
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
HDMI kablosu ayrı, Display port ayrıdır. Ekran kartından HDMI çıkışından HDMI kablosunu monitörün HDMI girişine taktıysan monitörün tuşlarından HDMI'i seçiceksin.
Pardon,yanlış hdmi yerine takmışım. ekran kartının yerine yukarısında olan metal boş kısımdaki ne takmışım. Teşekkürler ilgilendiğiniz için şimdi açıp tekrar deneyeceğim
Mesaj otomatik birleştirildi:

16356360993441914492598105985800.jpg

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
996,422
Üyeler
157,551
Son üye
bariscan0
Top Bottom