Neler Yeni

🔥İndirim MSİ MPG B650 CARBON WİFİ ATX 9929 TL

Qpre

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
119
İsim
Halil
Hocam bu paraya alma bence yani 2.elde daha iyi kartlar vardır
kafamda işte bu kadar cıkacaksam x670e tomahawk alma fikrim var şu gaming gecesini bekliyorum bişey çıkmazsa x670e tomahawk wifi alacam gibi

cuneyt546

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
127
İsim
Cüneyt Kurtululuş
kafamda işte bu kadar cıkacaksam x670e tomahawk alma fikrim var şu gaming gecesini bekliyorum bişey çıkmazsa x670e tomahawk wifi alacam gibi
Eğer sonu 3D ile biten işlemcileri kullanacaksan X serisi alma.

Qpre

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
119
İsim
Halil
Çünkü b650 alsanda aynı çalışacak işlemci x670 alsanda aynı çalışacak o.c yapılmıyor 3D işlemcilere
bazı siteler oc yaptıklarını söylemişlerdi yanlış mı hatırlıyorum ki ben oc yapmayı düşünmüyorum hocam

Göktürk ArdaHan

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
437
İsim
Arda doğan
yok be hocam en kötü ben 7500TL b650 tomahawk wifi alacaktım kaçırdm sürekli bekliyorum o fiyata düşmüyor hatta şimdi carbon fiyatı saçmalık bari bunu alayım diyorum bu sefer bu kadar cıkınca x670e göz kırpıyor kafalar duman :D
Ben o yüzden x670-p aldım bende kaçırdım ama ben 9k'ya aldım
Mesaj otomatik birleştirildi:

bazı siteler oc yaptıklarını söylemişlerdi yanlış mı hatırlıyorum ki ben oc yapmayı düşünmüyorum hocam
Yapılabiliyor 5.1ghz'e😂 ama yanma.ihtimali çok yüksek 3D İşlemciler Yapılarından Dolayı Aşırı Hassas

Qpre

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
119
İsim
Halil

Yapılabiliyor 5.1ghz'e😂 ama yanma.ihtimali çok yüksek 3D İşlemciler Yapılarından Dolayı Aşırı Hassas
Ben asus istemiyorum hocam ya onun için sadece msi bakıyorum anakartta

Qpre

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
119
İsim
Halil

hangi anakartı alsam dahai oc düşünmüyorum zaten hocam ya

hangi anakartı alsam dahai oc düşünmüyorum zaten hocam ya
düşündüğüm 2 anakartıda alsam aynı performansı alacagımı biliyorum hocamda işte msi b650 carbon wifi üst sınıf diğeri msi x670e tomahawk wifi giriş seviyesi anakart PCI5 için almam gerekir mi onu karar vericem sadece

Dahası  
Reaksiyon skoru
117
İsim
Kemal
Konuyu takip ediyorum bende araştırıyorum aynı şekilde x670 serilerden düşünüyorum uzun vadeli kullanım için . Umarım sende gönlüne göre olanı bulmuş olursun😀

Qpre

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
119
İsim
Halil
Konuyu takip ediyorum bende araştırıyorum aynı şekilde x670 serilerden düşünüyorum uzun vadeli kullanım için . Umarım sende gönlüne göre olanı bulmuş olursun😀
sen hangisini seçeceksin hocam incehesap gene saçma sapan ürünleri indirime sokuyor. oradan bişey çıkmıcak gibi birde sanki her hafta benzer ürünleri indirime sokuyorlar incehesapta gaming gecesi boşuna bekleniyor bence

Dahası  
Reaksiyon skoru
117
İsim
Kemal
sen hangisini seçeceksin hocam incehesap gene saçma sapan ürünleri indirime sokuyor. oradan bişey çıkmıcak gibi birde sanki her hafta benzer ürünleri indirime sokuyorlar incehesapta gaming gecesi boşuna bekleniyor bence

MSI MAG X670E Tomahawk WIFI AMD X670 7800 MHz (OC) DDR5 Soket AM5 ATX Anakart​

MSI X670E GAMING PLUS WIFI ANAKART
Şuan böyle bunlara bakıyorum , bir sürü seçenek olması insana zulüm gibi ne gerek var bu kadar kafa bulandırmaya😂

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
947,038
Üyeler
149,133
Son üye
mandarta
Top Bottom