Neler Yeni

Msi RTX 2060 12 GB Ventus GP edition sizce iyi mi? Gigabyte eagle 3050 mi?

Dahası  
Reaksiyon skoru
64
İsim
Samed Enser
anladım hocam arkadaşların dediği gibi 3050 yerine 2060 alın 2. elde 6-7 bin civarına 3060lar var onlara bile bakabilirsiniz hatta daha iyi olur
teşekkür ederim hocam tavsiye için. İade tamamlansın ben de öyle yapacağım. İnşallah pürüz yaratmazlar.

Oguzhansah

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,585
İsim
Oğuzhan Şahin
hayır gönderilen faturada 6gb yazıyor. Ama sitede siparişlerimde 12 gb olduğu görünüyor ss de aldım.
Mesaj otomatik birleştirildi:

faturaya da 6gb yazmışlar göre göre yanlış ürün yollamnışlar çok tuhaf

aynen öyle yaptım, iade talebi oluşturdum. umarım sıkıntı yaşatmazlar kutuyu bile açmadım.

bütçem max 6 bin TL. 2. el 3050 ya da 2060 düşünüyorum. ama mining karta denk gelmekten korkuyorum. bir tavsiyeniz olur mu?
Elimde 3050 var 6dan ucuza bırakıyorum istersen ulaş özelden

AltDnc

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
263
İsim
Altuğ
hayatta olmaz 12 gb rtx 2060 vermezler o fiyata indirim olsa bile bence yanlışlık olmuş

hayır gönderilen faturada 6gb yazıyor. Ama sitede siparişlerimde 12 gb olduğu görünüyor ss de aldım.

faturaya da 6gb yazmışlar göre göre yanlış ürün yollamnışlar çok tuhaf

aynen öyle yaptım, iade talebi oluşturdum. umarım sıkıntı yaşatmazlar kutuyu bile açmadım.

bütçem max 6 bin TL. 2. el 3050 ya da 2060 düşünüyorum. ama mining karta denk gelmekten korkuyorum. bir tavsiyeniz olur mu?
ikinci el al diyenleri dinleme sıfır al ekran kartı fazlasında gözün olmasın rtx 2060 ve rtx 3050 günümüz için ideal ekran kartları ve oyunları iyi bir fpsle oynarsın (ayarların anasını ağlatmazsan)

Dahası  
Reaksiyon skoru
64
İsim
Samed Enser
hayatta olmaz 12 gb rtx 2060 vermezler o fiyata indirim olsa bile bence yanlışlık olmuş

ikinci el al diyenleri dinleme sıfır al ekran kartı fazlasında gözün olmasın rtx 2060 ve rtx 3050 günümüz için ideal ekran kartları ve oyunları iyi bir fpsle oynarsın (ayarların anasını ağlatmazsan)
Valla o fiyata gayet de olur 12 gb 2060. Fiyatina aldigimi düşünüyordum. Indirim gecesiydi 40 50 stok sattilar. Acaba herkese mi yanlis gönderdiler?

Tilsch

80+ Bronze
Valla o fiyata gayet de olur 12 gb 2060. Fiyatina aldigimi düşünüyordum. Indirim gecesiydi 40 50 stok sattilar. Acaba herkese mi yanlis gönderdiler?
Desteğe yazın hocam.Elinizdeki görüntüyü atın ben bunu aldım diye.Fatura bu geldi ama diyin.Elbet yardımcı olacaklardır.Yardımcı olmazlarsa o zaman iade edin.Öyle kolay alınmıyor bu ürünler,hemen vazgeçmeyin.Hakkınızı arayın.Sonuçta siz buna hem zaman hem de para ayırıyorsunuz.Satıcılar da hayrına yapmıyor.

Dahası  
Reaksiyon skoru
64
İsim
Samed Enser
Herkesi bilgilendirmek adina yaziyorum. Incehesaptan arandim. O gece satilan urun 6 gb modeli olmasi gerekirken hata yapmışlar ve herkese yanlış urun yollamislar. Yapilan hatadan dolayi 200 tl hediye ceki verelim ya da iade alalim dediler. 5900 tl ye sifir 2060 6gb mantıklı geldi aslinda ama sonra vazgeçtim. İade ettim, parasi yatti. Simdi belki ucuz 2. El 3060 denk gelirse alirim.

Top Bottom