Neler Yeni

Msi RTX 2060 12 GB Ventus GP edition sizce iyi mi? Gigabyte eagle 3050 mi?

Dahası  
Reaksiyon skoru
64
İsim
Samed Enser
Faturada 12gb yazıyor mu.Sitede siparişlerim gibi bir yerde fatura olması lazım.
hayır gönderilen faturada 6gb yazıyor. Ama sitede siparişlerimde 12 gb olduğu görünüyor ss de aldım.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Faturada veya bir yerde yazıyorsa sıkıntı olmaz
faturaya da 6gb yazmışlar göre göre yanlış ürün yollamnışlar çok tuhaf

Hocam hemen iade talebi oluştur git ikinci el 3060 ti al
aynen öyle yaptım, iade talebi oluşturdum. umarım sıkıntı yaşatmazlar kutuyu bile açmadım.

bütçem max 6 bin tl. 2. el 3050 ya da 2060 düşünüyorum. ama mining karta denk gelmekten korkuyorum. bir tavsiyeniz olur mu?

Cihangir

80+ Gold
2060 alınır kesinlikle

Tilsch

80+ Bronze
hayır gönderilen faturada 6gb yazıyor. Ama sitede siparişlerimde 12 gb olduğu görünüyor ss de aldım.

aynen öyle yaptım, iade talebi oluşturdum. umarım sıkıntı yaşatmazlar kutuyu bile açmadım.

bütçem max 6 bin TL. 2. el 3050 ya da 2060 düşünüyorum. ama mining karta denk gelmekten korkuyorum. bir tavsiyeniz olur mu?
ss i atın e posta olarak bana böyle geldi diyin.

egebaranakk0

80+ Silver

bütçem max 6 bin TL. 2. el 3050 ya da 2060 düşünüyorum. ama mining karta denk gelmekten korkuyorum. bir tavsiyeniz olur mu?
Dostum 6k ya 6600xt 6700xt 3060 satanlar var bak faturasina kaç ay gecmiş bak furmarka vs . Al korkmayin arkadaşlar sözleşme imzalayın alırken mining felan çıkarsa her türlü senin lehine olur kıpsss

Dahası  
Reaksiyon skoru
64
İsim
Samed Enser
Ya arkadaşlar ben şu an biraz dellendim bu duruma.

6 bin tl mi gasp ettiler belli bir süre de olsa. Bana stres yaşattilar. Ben şimdi gideceğim kargocu şu bu uğraşacağım. Vaktimden enerjimden paramdan oldum.

Yani bu adamlar böyle bi hatayi nasil yapar ben anlamadim? Mağdur oldum resmen. Para nerde? Para yok.. kart nerde? Kartim da yok..
Screenshot_20221017-213512_Chrome.jpg
Screenshot_20221017-213429_Chrome.jpg

Jankanbe

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
575
İsim
Emirhan özaydın

5200 rtx 2060 verebilirim

6 bin TL mi gasp ettiler belli bir süre de olsa. Bana stres yaşattilar. Ben şimdi gideceğim kargocu şu bu uğraşacağım. Vaktimden enerjimden paramdan oldum.

Yani bu adamlar böyle bi hatayi nasil yapar ben anlamadim? Mağdur oldum resmen. Para nerde? Para yok.. kart nerde? Kartim da yok..Alıntıyı görüntüleAlıntıyı görüntüle
iade edersin sııkıntı yapma

rave

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
999
İsim
Ahmet Şeker

6 bin TL mi gasp ettiler belli bir süre de olsa. Bana stres yaşattilar. Ben şimdi gideceğim kargocu şu bu uğraşacağım. Vaktimden enerjimden paramdan oldum.

Yani bu adamlar böyle bi hatayi nasil yapar ben anlamadim? Mağdur oldum resmen. Para nerde? Para yok.. kart nerde? Kartim da yok..Alıntıyı görüntüleAlıntıyı görüntüle
bu saatte maile cevap vermediler dimi

Top Bottom