Neler Yeni

MSI RTX 4080 SUPER GAMING X SLIM 45.096 TL

Tefnut

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
192
İsim
John Smith

Tejaa

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
74
İsim
Teja
Kanka parası galaxa yetmiş hayatında hiç Asus rog msı suprim görmemiş konuşuyor

MrCodeX

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,188
İsim
Sinan Aba

ghnn

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
72
İsim
Gökhan
Kanka parası galaxa yetmiş hayatında hiç Asus rog msı suprim görmemiş konuşuyor
asusdaki tek sıkıntı servisi istanbulda var arayıp sorduğunda yedek parça fan dahi göndermiyor adam illaki istanbula kargolaman lazım ama en azından işçiliği normal fiyattaydı
Mesaj otomatik birleştirildi:

Ventus modelleri kötü gaming serisi bu...
bu zaten rebranded ventus değil mi?

ThE LoSt

80+ Silver
Tüm gün forum okuyan kendini geliştirmeye çalışan insanlarsanız markalar kimseye de beni savun diye yüklü miktar para ödemesi yaptığı da yok bu kadar sahiplenici tavrı başka kulvarlarda sergileyin biri msı kötü biri galaxy kötü fiyatlar ortada tasarımlar ortada performans ortada neyin kaygısı bu, asıl konumuza dönecek olursak bu kart slim model yani suprim X ile karıştırmayalım Slim modelin ısı değerleri bu tabloda yer almıyor onu başka kaynaktan temin ettim.
https://www.gamesradar.com/nvidia-geforce-rtx-4080-super-review/
''As for temperatures, I rarely noticed things drift past 70°c,'' sıcaklıkların nadiren de olsa 70 derece üstü gördüğü söylenmiş buda alttaki tabloda expert modele yakın bir performansı olduğunu ispatlıyor yine alttaki diğer tabloda ise canlı oyun ce bench testleri ile gerçek dünya testlerinde yine kartın 70 derece üstünü gördüğüne şahitlik ediyoruz.
1719053806063.png
1719054260176.png

pislik

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
3
İsim
Sinan
Valla ben pek yeniyim buralarda redditte ve genelde tierlist videolarında en kötüsü her zaman MSI dı.
Ve marka sorgulamam da her zaman "MSI 4k serilerinde acayip kötü, uzak durda. Ne alırsan al." Şeklinde çok önerilerde bulunuldu bana. O yüzden yazmıştım.
Yapay zeka çalışmaları için 4080 superli bir sistem topladım. Galax aldım ben. Ama Asus ve gigabyte da çok iyiler.
Param olsa daha fazla Asus alırdım.
Gigabyte yinede tercih etmeye bilirdim çünkü performansı bi tık düşük.

Bana laf atan arkadaşlarada tavsiyem. İnternet kullansınlar.
Benchmarking diye bişey var. Global dünyada bir ekran kartı serisini birden çok marka üretebiliyor. Testerlarda bu farklı markaların o modellerini test edip artısını eksisini yazabiliyor.
İnternet çağındayız internet cafelerde duyduğu bilgilerle hareket eden kişiler umarım kendilerini çağımıza adapte edebilirler.

Necromancerr

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,618
İsim
Emre
Discord
necromancerr
bu zaten rebranded ventus değil mi?
Alakası yok Gaming X serisi Her zaman üst seviye bir seri olmuştur ezelden beridir bu böyledir zamanında Suprim X serisi yokken Gaming X en tepe seriydi MSI' da Gaming X slim dediğimiz modelde normal modele nazaran daha ince bir model

Valla ben pek yeniyim buralarda redditte ve genelde tierlist videolarında en kötüsü her zaman MSI dı.
Ve marka sorgulamam da her zaman "MSI 4k serilerinde acayip kötü, uzak durda. Ne alırsan al." Şeklinde çok önerilerde bulunuldu bana. O yüzden yazmıştım.
Yapay zeka çalışmaları için 4080 superli bir sistem topladım. Galax aldım ben. Ama Asus ve gigabyte da çok iyiler.
Param olsa daha fazla Asus alırdım.
Gigabyte yinede tercih etmeye bilirdim çünkü performansı bi tık düşük.
Hocam Sizin bahsettiğiniz seri MSI Ventus serisi ki 30 serisinde de çok aman aman iyi değildi ventuslar. Gaming X hep tepe seri olmuştur Gaming X slim de Normal Gaming X 'in daha ince hali

ghnn

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
72
İsim
Gökhan
Alakası yok Gaming X serisi Her zaman üst seviye bir seri olmuştur ezelden beridir bu böyledir zamanında Suprim X serisi yokken Gaming X en tepe seriydi MSI' da Gaming X slim dediğimiz modelde normal modele nazaran daha ince bir model

Hocam Sizin bahsettiğiniz seri MSI Ventus serisi ki 30 serisinde de çok aman aman iyi değildi ventuslar. Gaming X hep tepe seri olmuştur Gaming X slim de Normal Gaming X 'in daha ince hali
msi'ın amacı da gaming x ibaresiyle kandırmak zaten hiçbir yerde incelemesi yok bu ürünün sökülmüş hali olsaydı atardım buraya. ha sen rgbli ventus seversin ona bir şey diyemem

gaming x slim
Card Dimension (mm). 307 x 125 x 46 mm
images (9).jpeg

ventus 3x
CARD DIMENSION (MM): 308 x 120 x 43 mm.
images (10).jpeg

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
946,948
Üyeler