Neler Yeni

MSİ Rx 5500 xt 4 GB oc versiyon PUBG da kasma takılma ve drop sorunu

CeUU

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
Cem ÜSTÜN
İyi Günler kolay gelsin ilk öncelikle merhabalar Steam PUBG de 130 144 fps lerde gezerken birden bire 70 hatta 40 fps lere düşüyor işletim sistemim Windows 10 işlemcim amd ryzen 3 3100 ekran kartım daha 2 aylık msi rx 5500 xt 4 GB oc versiyon ram 3000 MHz 8x2 16 GB sistemim bu şekilde sürekli takılma oluyor Windows güvenlik duvarı dahil kapattım lütfen yardımcı olurmusunuz 1080 p de oynuyorum oyun ssdye yüklü sistemim 6 aylık sıfır sayılır. Düzelir diye iki gün önce format attım bütün driver ler temiz yükleme yaptım fakat değişen tek bir şey bile olmadı
Mesaj otomatik birleştirildi:

Bu arada ekran kartı modelim MSİ

gbaleft

80+ Platinum
En İyi Cevap
7
SSD modeli nedir? Sabah da yazdım ama 240 GB yazmışsınız sadece.

ddeniz

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
36
İsim
Deniz
İyi Günler kolay gelsin ilk öncelikle merhabalar Steam PUBG de 130 144 fps lerde gezerken birden bire 70 hatta 40 fps lere düşüyor işletim sistemim Windows 10 işlemcim amd ryzen 3 3100 ekran kartım daha 2 aylık msi rx 5500 xt 4 GB oc versiyon ram 3000 MHz 8x2 16 GB sistemim bu şekilde sürekli takılma oluyor Windows güvenlik duvarı dahil kapattım lütfen yardımcı olurmusunuz 1080 p de oynuyorum oyun ssdye yüklü sistemim 6 aylık sıfır sayılır. Düzelir diye iki gün önce format attım bütün driver ler temiz yükleme yaptım fakat değişen tek bir şey bile olmadı

Bu arada ekran kartı modelim MSİ
Bende de aynı ekran kartı var . Bir şey soracağım hangi sürücüyü indirdiniz en yeni çıkanı mı yoksa. Son whql olanı mı?

Andromakhe

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,072
İsim
AAAAA
İlgilendiği Kategoriler
Anime / Tarih /Eğitim / Siyaset / Teknoloji
Bende de aynı ekran kartı var . Bir şey soracağım hangi sürücüyü indirdiniz en yeni çıkanı mı yoksa. Son whql olanı mı?
aynı kartı kullanmaktayım ben şu sürümü kullanıyorum uzun süre güncellemeyi düşünmüyorum
1616670290270.png

CeUU

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
Cem ÜSTÜN
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
SSD modeli nedir? Sabah da yazdım ama 240 GB yazmışsınız sadece.

Şuan markası hatrımda değil ama vatan bilgisayardan almıştım bilindik bir marka olmaya bilir fakat 2 yıl garantili ürün

BeKo'O

80+ Silver
pubg zaten sorunlu bir oyun, onun dışında termal macun iyi uygulanmışsa soğutma sisteminizde bir sıkıntı yoksa takılmaması lazım, 1 saat kadar furmark testi yapıp sonuçları atarsanız daha iyi olur ya da başka oyunları da 1080p yüksek ayarlarda deneyin aynı takılma sorunu varsa bir problem var demektir.

Andromakhe

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,072
İsim
AAAAA
İlgilendiği Kategoriler
Anime / Tarih /Eğitim / Siyaset / Teknoloji
hocam amd driverlari direk güncellemeyin diyorlar yeni sürüm çıkınca bazı sorunlar oluyormuş

Ben 20.12.1 sürümünü kullanıyorum. Siz hiç sürücülerde sorun yaşadınız mı veya windows güncellemelerinde ? Mavi ekran benzeri.
1 hafta önce falan güncelledim henüz bi mavi ekran sorunuyla karşılaşmadım

BeKo'O

80+ Silver
hocam amd driverlari direk güncellemeyin diyorlar yeni sürüm çıkınca bazı sorunlar oluyormuş

1 hafta önce falan güncelledim henüz bi mavi ekran sorunuyla karşılaşmadım
bende 18 mart opsiyonel güncelleme var herhangi bir sıkıntı yaşamadım daha.

gbaleft

80+ Platinum
En İyi Cevap
7

Şuan markası hatrımda değil ama vatan bilgisayardan almıştım bilindik bir marka olmaya bilir fakat 2 yıl garantili ürün
CrystalDiskMark ve CrystalDiskInfo indirip Mark ile test yapın, Info ile SSD'yi öğrenin.

CeUU

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
Cem ÜSTÜN
bende 18 mart opsiyonel güncelleme var herhangi bir sıkıntı yaşamadım daha.
Valla en son ddu ile kaldırıp eski sürücü yükleyeceğim oyun içi çok düşük sadece kenar yumuşatma ve doku yüksek drop yiyorum takılıyor kasıyor iyice bunaldım

CrystalDiskMark ve CrystalDiskInfo indirip Mark ile test yapın, Info ile SSD'yi öğrenin.
Şuan çalışıyorum Eve geçince direk yapıp buraya paylaşacağım format attım herşeyi yeni yükledim ama problemi çözemedim gitti

CeUU

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
Cem ÜSTÜN
Şimdi size ekran kartı
İniş çıkışlı resmini gönderiyorum birde ssd donanım kimliği resmini gönderiyorum umarım işe yarar
Sürekli iniş çıkışlı böyle

Oyun oynarken bu şekilde

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
953,363
Üyeler
150,261
Son üye
tufn7