Neler Yeni

Yardım Msi Rx 5500 XT Ekran kartı görüntü vermesine rağmen bilgisayar algılamıyor

Voild

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Ali Furkan Kurucak
Bir nedenden dolayı normalde daha öncede pek çok kez oynadığım ve 2 gün önce bile girdiğim oyuna (Black Desert) bugün girdiğimde enteresan bir şekilde bir anda görüntü gitti bir baktım ekran kartının fanları durmuş, ekran kartını ellediğim de ise baya sıcaktı oysaki bu oyunu 50 60 fps arası ve kasma, donma gibi şeyler yaşamadan hiç ısınma sorunu olmadan oynuyordum.Sonra bilgisayarı kapat aç yaptım ilk başta ana kart modeli kısmı gözüktü ama Windows ekranına geldiğinde görüntü gene gitti herhalde sıcak olduğundandır sonra bir daha denediğim de görüntü geldi bilgisayar sorunsuz çalıştı ama bu sefer ekran görüntüsü full HD olmasına rağmen ekran piksel gibi duruyordu 360 p görüntüyü örnek verebilirim,bende bir amd ayarlarına girmeyi denedim ama amd ayarları açılmıyor ve bilgisayarın özellikleri gibi şeyleri kurcaladığımda da ekran kartı gözükmüyor ama ekran kartı görüntüyü veriyor, oysaki ben pek oyun oynayan biri değilim genellikle pc de videolar izler roman okur canım sıkıldığında bir yarım saatlik girerim bugüne kadar hiç sıkıntı olmamasına rağmen birden böyle enterasan bir olay başıma geldiği için ne yapıcağımı şaşırmış durumdayım sizlerim yardımlarını bekliyorum.Aynı zamanda ekran kartının garantisi bulunmakta garantiye vermelimiyim sizlerin cevaplarını bekliyorum.

Top Bottom