Neler Yeni

MSI smart fix (dolandırıcılar)rezaleti

ConquerorXIV

80+ Gold

ConquerorXIV

80+ Gold
internet üzerinden yetkili servis diye bunlar çıktı anlayamadım başta
buradan bahsediyorsak, tel tamiri yapan dandik bir telefoncu yani gönderebileceğin en kötü yere göndermişsin bunlar notebook tamiri bile yapmıyor. yarın git al bunlar bozar o cihazı ve anlaşılan dolandırmaya çalışıyorlar seni

Dahası  
Reaksiyon skoru
110
İsim
Ramazan Türk
internet üzerinden yetkili servis diye bunlar çıktı anlayamadım başta
Bende Asus laptobu gönderecektim. İnternete direkt Asus teknik servis yazdım. Sonra bir numarayı aradım. Marka model istenildi. Sonra iyice araştırdım yorumları okudum. İşte çok ücret isteniyor. Yaptirmayinca da 750tl servis arıza tespit ücreti alınıyor gibi şeyler görmüştüm. Sonrasında vazgeçtim. Meğerse REKLAMa tıklamisim. Asusun kendi sitesinde yazan numara ile iletişime geçtim. Sıkıntı çıkmadı. Bu arada ilk aradigim numara 2 gün boyunca beni arayıp neden cihanixi göndermediniz gondermiyorsunuz diye darlayip durdu. Size de geçmiş olsun. Büyük ihtimalle de sizde Google da ilk başta reklamlara tiklamissinizdir

Devilll20

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,105
İsim
Rick Baba
Durum kötü gözüküyor ve üzüldüm, Aynı şehirde tanıdığınız varsa aldırın yada kendiniz gidin.

Geçmiş olsun

Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Mehmet Acar
Durum kötü gözüküyor ve üzüldüm, Aynı şehirde tanıdığınız varsa aldırın yada kendiniz gidin.

Geçmiş olsun
gitme imkanım yok biraz araştırdım geri gönderiyorlar ama ücret alıyorlar kargo takip attılar gelince görecez artık

Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Mehmet Acar
Arkadaşlar, laptop sonunda geri geldi. Bugün aldım, şimdilik pek bir şey görünmüyor. İçini açmışlar galiba ama görünürde başka bir şey yok. gerekli yerlere şikayette bulundum

sa123

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
sads
buradan bahsediyorsak, tel tamiri yapan dandik bir telefoncu yani gönderebileceğin en kötü yere göndermişsin bunlar notebook tamiri bile yapmıyor. yarın git al bunlar bozar o cihazı ve anlaşılan dolandırmaya çalışıyorlar seni

Sen neye göre tel tamiri yapan dandik firma diyorsun.

ConquerorXIV

80+ Gold
Top Bottom