Neler Yeni

MSI Z490-A Pro sistem toplama

CS 2, RDR2 gibi oyun oynamak için mevcut sistemimden ekran kartı(ASUS TUF 1660 6G 192bit 3fanlı), M.2 SSD, SSD ve modüler NZXT C650 watt PSU alacağım ve yeni bir anakart, işlemci ve RAM alacağım anakart ve işlemci seçtim.
Ekran kartım ile darboğaz olur mu?
PSU kaldırır mı?
Fiyat konusunda aynı işi gören ucuz var ise önerebilirsiniz RAM 4800MHz olduğu için seçtim anakartı ama DDR4 4800MHz DDR4 RAM bulamadım.
Seçtiğim parçalar.
Anakart
İşlemci
RAM olarak 32 GB ya da 16 GB işlemci ve anakart 7300TL toplam 10k ya da 11k yı geçmez ise iyi olur.
Ekran Alıntısı.PNGEkran Alıntısı 3.PNGEkran Alıntısı 2.PNG

AirLife

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
953
İsim
Yunus Şahin
Ben kendi setimi satıyorum hocam düşünürseniz.

Z490-A Pro
10600K ES
8x4 32 GB RAM

asko56

80+ Bronze
CS 2, RDR2 gibi oyun oynamak için mevcut sistemimden ekran kartı(ASUS TUF 1660 6G 192bit 3fanlı), M.2 SSD, SSD ve modüler NZXT C650 watt PSU alacağım ve yeni bir anakart, işlemci ve RAM alacağım anakart ve işlemci seçtim.
Ekran kartım ile darboğaz olur mu?
PSU kaldırır mı?
Fiyat konusunda aynı işi gören ucuz var ise önerebilirsiniz RAM 4800MHz olduğu için seçtim anakartı ama DDR4 4800MHz DDR4 RAM bulamadım.
Seçtiğim parçalar.
Anakart
İşlemci
RAM olarak 32 GB ya da 16 GB işlemci ve anakart 7300TL toplam 10k ya da 11k yı geçmez ise iyi olur.
Alıntıyı görüntüleAlıntıyı görüntüleAlıntıyı görüntüle

İntel alınmaz artık soket destegi bitti amd ryzen üzerinden gidin dünyadaki en iyi oyun işlemcisi amd de şuan 7800x3d

• Konu Sahibi Konu Sahibi
İntel alınmaz artık soket destegi bitti amd ryzen üzerinden gidin dünyadaki en iyi oyun işlemcisi amd de şuan 7800x3d
evet haklısınız ama fiyatlar uçuk hali hazırda sistemden yararlanıp ileriye dönük bir anakart ile ilerde işlemcimi değiştirip yoluma bakmak istiyorum sadece sorum şu bu parçalar uyumlu mu darboğaz yapar mı psu yeter mi ve ram önerisi
önerdiğin işlemciyi benim sistemim yani psu kaldırır mı ?
Mesaj otomatik birleştirildi:

Ben kendi setimi satıyorum hocam düşünürseniz.

Z490-A Pro
10600K ES
8x4 32 GB RAM
sadece bu üçü için fiyatınız ne kadar?
ben anakart ve işlemci sıfır fiyatı 7300 TL siz ram dahil ne kadara bırakıyorsunuz ?,
bi de ram markası nedir?
ES marka işlemci almak mantıksız ama anakart ve ram için (marka belirtirseniz) düşünebilirim

Son düzenleme:

AirLife

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
953
İsim
Yunus Şahin
evet haklısınız ama fiyatlar uçuk hali hazırda sistemden yararlanıp ileriye dönük bir anakart ile ilerde işlemcimi değiştirip yoluma bakmak istiyorum sadece sorum şu bu parçalar uyumlu mu darboğaz yapar mı psu yeter mi ve ram önerisi
önerdiğin işlemciyi benim sistemim yani psu kaldırır mı ?
Mesaj otomatik birleştirildi:

sadece bu üçü için fiyatınız ne kadar?
ben anakart ve işlemci sıfır fiyatı 7300 TL siz ram dahil ne kadara bırakıyorsunuz ?,
bi de ram markası nedir?
ES marka işlemci almak mantıksız ama anakart ve ram için (marka belirtirseniz) düşünebilirim

Üçlü fiyat 7999 TL.

Patriot Viper Steel.

Yoo mantıksız da değil. 2020’de aldım. Bugüne kadar bir kere üzmedi işlemci. Çok memnun etti beni.

Üçlü fiyat 7999 TL.

Patriot Viper Steel.

Yoo mantıksız da değil. 2020’de aldım. Bugüne kadar bir kere üzmedi işlemci. Çok memnun etti beni.
Es modelleri deneme işlemcisi bir nevi herhangi bir hatayı bulmak için üretilmiş yanlış tanımlamış olabilirim ama Ram ve anakart için bir teklifiniz var ise düşünebilirim

AirLife

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
953
İsim
Yunus Şahin
Es modelleri deneme işlemcisi bir nevi herhangi bir hatayı bulmak için üretilmiş yanlış tanımlamış olabilirim ama Ram ve anakart için bir teklifiniz var ise düşünebilirim

Bir hata olsa ben bilirdim. Google’da arat 10600K ES overclock diye full benim konularımı göreceksin. Hepsinde de cayır cayır verim aldım. 😂

Teşekkür ederim üçlü olarak satılık sadece.

Bir hata olsa ben bilirdim. Google’da arat 10600K ES overclock diye full benim konularımı göreceksin. Hepsinde de cayır cayır verim aldım. 😂

Teşekkür ederim üçlü olarak satılık sadece.
Daha hızlı yanıt vermek için size nasıl ulaşabilirim?

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
913,888
Üyeler
141,769
Son üye
grimshroud
Top Bottom