Neler Yeni

MSÜ Hakkında yardım !!

SweeT

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
5
İsim
Şamil Doğukan Yılmaz
ben 2024 MSÜ sınavına girdim ve hedefim KHO puan bazında tutuyor ama sıralama (Sözel: 232k EA: 263k) bazı kısımlar subay olamazsın diyor bazıları bir şansın var diyor ama pek anlamadım konu hakkında bilgisi olan varsa yazarsa çok memnun olurum

Son düzenleme:

Mr.Cody

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
129
İsim
Emirhan Ceyran
ben 2024 MSÜ sınavına girdim ve hedefim KHO puan bazında tutuyor ama sıralama (Sözel: 232k EA: 263k) bazı kısımlar subay olamazsın diyor bazıları bir şansın var diyor ama pek anlamadım konu hakkında bilgisi olan varsa yazarsa çok memnun olurum
geçen senenin puanlarına bak msüye yksye girenler de giriyor ilk 40 50 bin genelde hiç tercih etmiyor. Gelebilir yani

Eyisha

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,118
İsim
Emre Kaplan
sınava girenlerin %80'i denemek için giriyor kendine puan vs önemli ama o sıralamada önünde olanların cok cok büyük kısmı denemicek bile girmeyi sıralamada 5-10 bin geride isen girme şansın yine var

bisvos

80+
MSÜ Taban puanları her sene mayıs sonu haziran başı açıklanır. Puanlar sınavın zorluğuna göre değişkenlik gösterebilir. Sıralamalarda her sene kendini denemek için sınava giren öğrenciler sebebiyle geriliyor. Bu sene puan ve sıralama olarak yaklaşık şu aralıkta olur diye tahmin ediliyor.
1711400692846.png

MSÜ Taban Puanları

SweeT

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
5
İsim
Şamil Doğukan Yılmaz
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Screenshot_20240321_110214_Aday lemleri_resized.jpg
sıralamam bu gelme ihtimali var mı KHO yoksa deniz astsubayliğa bakicam

Dahası  
Reaksiyon skoru
81
İsim
Hüseyin Mert Görgel
MSÜ Taban puanları her sene mayıs sonu haziran başı açıklanır. Puanlar sınavın zorluğuna göre değişkenlik gösterebilir. Sıralamalarda her sene kendini denemek için sınava giren öğrenciler sebebiyle geriliyor. Bu sene puan ve sıralama olarak yaklaşık şu aralıkta olur diye tahmin ediliyor.
Alıntıyı görüntüle
MSÜ Taban Puanları
Ben daha yüksek puanlar beklerdim şimdi kafam çok karıştı. Yks de ilk 10k için götümü yirtiyorum şuan ama MSÜ ye şuan istesem girebiliyorum aklımda deli sorular.

Top Bottom