Neler Yeni

Msü'yü Nasıl Kazanırım?

Handle

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
180
İsim
Atakan AKTAŞ
Subay olmak istiyorum yıllardır kafamda 10.sınıfım bölüm seçeceğiz matematiğim iyi ama çalışmıyorum şuan notlar 1 ama çalışırsam yükseltirim onun dışında sözelim çok iyi MSÜ sınavında sadece temel matematik çıkıcak diye biliyorum söze seçmem mantıklı mı birde sınavdan sonrası nasıl ilerliyor

Dahası  
Reaksiyon skoru
222
İsim
Darth Vader
Subay olmak istiyorum yıllardır kafamda 10.sınıfım bölüm seçeceğiz matematiğim iyi ama çalışmıyorum şuan notlar 1 ama çalışırsam yükseltirim onun dışında sözelim çok iyi MSÜ sınavında sadece temel matematik çıkıcak diye biliyorum söze seçmem mantıklı mı birde sınavdan sonrası nasıl ilerliyor
Eğer puanın tercih yapanlar arasında iyi ise Ankaraya çağriliyorsun. Mekik şınav ve koşu testinde sonra mülakat yapiyorlar en sonda sağlık testi var. Bunlardan geçince kesin kazanmış olmuyorsun. ayt MSÜ sınavlarında ki puanlar ve testlerden aldığın puanlara göre kazanırsın.
Mesaj otomatik birleştirildi:

MSÜ bildiğin tur yani 40 soru Türkçe 40 soru temel matematik 20 sosyal 20 fen. Ama Aayt puanıda önemli ayrıca ayt ve tytye girmen gerek yoksa seçilmezsin.

MSÜ bildiğin tyt yani 40 soru Türkçe 40 soru temel matematik 20 sosyal 20 fen. Ama Aayt puanıda önemli ayrıca ayt ve tytye girmen gerek yoksa seçilmezsin.

James Gg

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
8,338
İsim
James Gg
İlgilendiği Kategoriler
Pc Toplama-ekran kartı-işlemci-anakart-acer çöp laptop
Eğer puanın tercih yapanlar arasında iyi ise Ankaraya çağriliyorsun. Mekik şınav ve koşu testinde sonra mülakat yapiyorlar en sonda sağlık testi var. Bunlardan geçince kesin kazanmış olmuyorsun. ayt MSÜ sınavlarında ki puanlar ve testlerden aldığın puanlara göre kazanırsın.

MSÜ bildiğin tur yani 40 soru Türkçe 40 soru temel matematik 20 sosyal 20 fen. Ama Aayt puanıda önemli ayrıca ayt ve tytye girmen gerek yoksa seçilmezsin.

MSÜ bildiğin tyt yani 40 soru Türkçe 40 soru temel matematik 20 sosyal 20 fen. Ama Aayt puanıda önemli ayrıca ayt ve tytye girmen gerek yoksa seçilmezsin.
MSü de ayt de mi varmış

Handle

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
180
İsim
Atakan AKTAŞ
  • Konu Sahibi Konu Sahibi

Sözelde temel matematik var sadece demi eşit ağırlıkta ise biraz daha detaylı o zaman eşit i seçmemin bir mantığı yok

Sadece tyt değil mi

Olduki parkurda yada mülakatta geçemedim o puanla başka bir bölüme başka bir tercih yapabiliyor muyum yoksa her şey bitiyormu oradan sonra

Olduki parkurda yada mülakatta geçemedim o puanla başka bir bölüme başka bir tercih yapabiliyor muyum yoksa her şey bitiyormu oradan sonra

.RBO.

80+ Silver
sağlığın yerindeyse çok kafana takma disiplinli şekilde hazırlan şanlı harbiye seni bekliyor ⚡ 🪖

Handle

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
180
İsim
Atakan AKTAŞ
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
sağlığın yerindeyse çok kafana takma disiplinli şekilde hazırlan şanlı harbiye seni bekliyor ⚡ 🪖
Astım ım var bir şey olur mu birde kazanamazsam aldığım puanla başka bir bölüm seçebiliyormuyum

.RBO.

80+ Silver
Astım ım var bir şey olur mu birde kazanamazsam aldığım puanla başka bir bölüm seçebiliyormuyum
seçemezsin ve evet sorun oluşturabilir araştır çünkü solunum yolu haslatığı sıkıntılı göz sorun olunca bile çizdirip zor geçiyorsun

r4NG3r

80+ Silver
MSü de ayt de mi varmış
Herşeyi sporu sağlığı geçtikten sonra bir puanın oluyor yüzde 30 spor yüzde 30 mülakat yüzde 40 ayt puani gibi(oranlar aklimda değil salladım)
Ona göre mesela senin sıran 12000 oluyor ama 7000 kişi alırlarsa sen her şeyi geçmeme rağmen çağırılmıyorsun yani aytyi ve mulakat puanlarini yuksek tutmak önemli

Dahası  
Reaksiyon skoru
222
İsim
Darth Vader
Sözelde temel matematik var sadece demi eşit ağırlıkta ise biraz daha detaylı o zaman eşit i seçmemin bir mantığı yok

Sadece tyt değil mi

Sadece tyt değil MSÜ puanından sonra ayt puanı da önemli. Ayrıca testler ortak yapılır testleri geçemezsen ne deniz ne kara ne de hava girersin.

MSü de ayt de mi varmış
Ayt yok ayt puanın elemelerde bayaa rol oynuyor.

Handle

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
180
İsim
Atakan AKTAŞ
Sadece tyt değil MSÜ puanından sonra ayt puanı da önemli. Ayrıca testler ortak yapılır testleri geçemezsen ne deniz ne kara ne de hava girersin.

Ayt yok ayt puanın elemelerde bayaa rol oynuyor.
Hangi bölümü seçmeliyim kimse söylemiyor

Dahası  
Reaksiyon skoru
222
İsim
Darth Vader
Hangi bölümü seçmeliyim kimse söylemiyor
Hangi bölüm derken? Hangi taraf sana yakınsa onu seçeceksin. Ben mesela deniz harp istiyorum inşallah hayırlısıyla gireriz.

Handle

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
180
İsim
Atakan AKTAŞ
Hangi bölüm derken? Hangi taraf sana yakınsa onu seçeceksin. Ben mesela deniz harp istiyorum inşallah hayırlısıyla gireriz.
MSÜ sınavında temel matematik çıkacağı için matematiğim çokta iyi değil o yüzden liseyi yüksek puan la bitirmek için hemde zaten temel matematik ten fazlasını kuklanmıyacağım mantığıyla sözelim çok iyi olduğundan dolayı sözeli seçmeyi düşünüyorum ama bir abi kazanırsın kazanmadına ama üniversiteyi okurken zorlanırsın orda ileri derece matematik var dedi ondan dolayı eşit ağırlık seçki ileride birden karşına hiç duymadığın konular çıkmış olmasın dedi ondan dolayı şuan da eşit ağırlık düşünüyorum disiplinli bir şekilde çalışıcağım eşit ağırlık seçmem sence de mantıklı mı

Top Bottom