Neler Yeni

Muhabbet kuşu en az kaç derecede rahatça yaşar?

Talha_x23

80+ Silver
En İyi Cevap
1
Agalar ben bi muhabbet kuşu alacam da benim oda biraz soğuk oluyor yani 17 derece falan sıkıntı olur mu bu hayvan için?

Furkan Karagülle

80+ Platinum
En İyi Cevap
4
Dahası  
Reaksiyon skoru
17,981
İsim
Furkan Karagülle
İlgilendiği Kategoriler
Astronomi, Uzay, Bilim, Fizik, Kimya, Biyoloji, Matematik, Geometri, Elektromanyetizma, Kuantum Fiziği, Parçacık Fiziği, Nükleer Fizik, Astrofizik, Yapay Zeka, Teknoloji, Elektrik ve Elektronik, İnsan Beyni, Mekanik, Elektrikli Otomobiller, İçten Yanmalı Otomobiller, Motosikletler, Jet Motorları, Roket Motorları, Uçaklar, Uzay Mekikleri, Kitaplar, Filmler, Diziler, Psikoloji, Felsefe, Akustik ve Elektro Gitar, Arduino, Python, Java, Javascript, Pascal, PHP, Fortran, C, C#, C++, Bilgisayar Yazılımları ve Bilgisayar Donanımları, Windows İşletim Sistemleri, Linux İşletim Sistemleri ve Dağıtımları, macOS İşletim Sistemleri, Laptoplar, Telefonlar, Apple Ürünleri, Kameralar, Fotoğraflar, Borsa, Yatırım, Kripto Para, Fitness, Kalistenik..
Instagram
_furkan.krgl_
Steam
(1021294255)
Facebook
furkan.karagulle.7399
Twitter
FurkanKrgle
Discord
furkankaragulle#1763
Reddit
reddit.com/user/Complete-Flow9113
Üstüne hava alacak şekilde ince bir örtü örtün. Herhangi bir sorun yaşanmaz.

Carlo

80+ Silver
En İyi Cevap
1
Muhabbet kuşları için en ideal ortam sıcaklığı 21-24 derece arasıdır. Bunun yanında 16-27 derece arasında yaşamlarını sorunsuz sürdürebilirler. Özellikle 10 derecenin altındaki sıcaklıklar kuşunuzu ciddi anlamda rahatsız eder ve sağlık sorunlarına neden olabilir. Aynı şekilde 35 derecenin üstü sıcaklıklarda ciddi anlamda rahatsızlık verecektir. Bu nedenle sıcaklık asla 15 derecenin altına düşmemelidir. Bunun yanında 5 derecelik veya daha fazla ani sıcaklık değişimleri de kuşu ciddi anlamda etkilemektedir.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
971,102
Üyeler
153,497
Son üye
TyoV
Top Bottom