Neler Yeni

Mühendislik ve oyun için laptop

Rena

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Tugra Ozalkan
Bütçe
60000
Merhabalar 60.000 TL bütçem var gaming laptop düşünüyorum üniversitede kullanacağım oyun oynarım. Kasa ve malzeme kalitesi önemli, aslında Asus Zephyrus gibi ince hafif laptoplar dikkatimi çekiyor çok fazla yanımda taşıyacağımdan fakat fiyatları biraz fazla geldi, alternatif önerebilirseniz güzel olabilir yoksa da bildiğimiz kalın oyuncu laptoplarını tercih edeceğim mecburen. Böyle yeşil, kırmızı falan olmamalı hatta klavyesi de rgb olmalı çünkü beyazda kullanacağım, renkli renkli şeyleri hiç sevmiyorum sade olmalı. i7 32 gb ram ve 4070 öneriliyor sanırım bu bütçelere ama önerilerinizi de bekliyorum.

Ben bir klavyeyim

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
253
İsim
Ryzen
Merhabalar 60.000 TL bütçem var gaming laptop düşünüyorum üniversitede kullanacağım oyun oynarım. Kasa ve malzeme kalitesi önemli, aslında Asus Zephyrus gibi ince hafif laptoplar dikkatimi çekiyor çok fazla yanımda taşıyacağımdan fakat fiyatları biraz fazla geldi, alternatif önerebilirseniz güzel olabilir yoksa da bildiğimiz kalın oyuncu laptoplarını tercih edeceğim mecburen. Böyle yeşil, kırmızı falan olmamalı hatta klavyesi de rgb olmalı çünkü beyazda kullanacağım, renkli renkli şeyleri hiç sevmiyorum sade olmalı. i7 32 gb ram ve 4070 öneriliyor sanırım bu bütçelere ama önerilerinizi de bekliyorum.
80k olsa 4080 olurdu.
Mesaj otomatik birleştirildi:

buluruz reis dert etme

Ben bir klavyeyim

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
253
İsim
Ryzen

Rena

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Tugra Ozalkan
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
amd'ye karşı biraz ön yargılıyım hocam ya öyle çok bilgim veya deneyimim olduğundan değil ama sağlamcıyım biraz hep intel kullandim bi sıkıntı yaşamadım amd çok şey yapamıyorum sebepsiz

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
994,492
Üyeler
157,241
Son üye
Kaççi
Top Bottom