Neler Yeni

N11 Beni dolandırdı mı ?

MOON_MVR

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
712
İsim
Salih
İlgilendiği Kategoriler
VR - Sim Racing - Formula 1
XBOX Seri numarasının basıldığı anda garanti başlatıyor hocam siz o süreye aldanmayın elinizdeki fatura garanti başlangıç süreniz + olarak kablo çıkmyor ve pil olayı yurt içi ürünlerde mevcut.

dostveviski

80+ Bronze
Microsoft' u arayıp faturasını gönderip garanti başlangıcını sıfırlayacaksın. Bende amazondan almıstım type-c gelmedi.

Lian_GR

80+

Mert

80+ Silver

Violynn

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
383
İsim
Efe Özkol
içinden gamepadin kendisi ve pil mi çıktı sadece.
Mesaj otomatik birleştirildi:

işte bu yorumu bekliyordum. peki tam olarak link var mı mail atmam gereken yer sayfa vs. ?
yani içinde pili var, kağıtları ve xbox kolunun kendisi var sadece

Dahası  
Reaksiyon skoru
17
İsim
Şenol Özen
N11'in kendisinden mağazasından x box 9. nesil carbon black gamepad siparişi verdim.
Ürün geldi açtım seri numarasını sorguladım ürününün garantisi 15:10:2024'de bitiyor şaka gibi !!
aynı zamanda içinden type-C kablosu çıkmadı. duracell çift pil çıktı falan ama type c kablosu çıkmadı normalde çıkıyor mu bilmiyorum.
Ürünün üstünde hiç jelatin yoktu normalde üstünde jelatin olur mu bilmiyorum ama hiç jelatin yoktu. Sorduğumda ise ürün açıldığı için iade sıkıntıymış falanmış :D
X box donatıları programını açtım bilgisayra bağladım orada ise sorunsuz gözüküyor gibi. Şimdi ben dolandırıldım mı 2. el ürün mü gönderildi yoksa sıfır sorunsuz ama yurt dışı ürün mü gönderildi bilmiyorum.

Alıntıyı görüntüleAlıntıyı görüntüle
Ürünün fatura tarihi satın aldığın tarih ise garanti fatura tarihidir. Seni dolandırması mümkün değil. Elinde faturan var ise korkmana gerek yok iki yıl içerisinde bir durum olursa faturanı ibraz ederek onarım veya değişim sağlatabilirsin.

GlHarry

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
100
İsim
Erdem BELER
Hocam öncelikle geçmiş olsun. Satılan ürün ayıplı ise iade alınmak ya da değişim yapılması zorunudur. Ben termal macun aldım mx-4 ve kullandım. Orjinal olmadığını fark ettim ve kullanmama rağmen ayıplı ürün olduğunu ve iade alınması gerektiğini söyledim. İade aldılar. Senin durumun da aynı şekilde, sıfır diye satılan ürünün garantisi çoktan başlamış. Elinde somut delil olduğu için ya sıfır ürünle değişim ya da iade yapmak zorundalar.

Lian_GR

80+
Hocam öncelikle geçmiş olsun. Satılan ürün ayıplı ise iade alınmak ya da değişim yapılması zorunudur. Ben termal macun aldım mx-4 ve kullandım. Orjinal olmadığını fark ettim ve kullanmama rağmen ayıplı ürün olduğunu ve iade alınması gerektiğini söyledim. İade aldılar. Senin durumun da aynı şekilde, sıfır diye satılan ürünün garantisi çoktan başlamış. Elinde somut delil olduğu için ya sıfır ürünle değişim ya da iade yapmak zorundalar.
üründe sorun yokmuş hocam sadece garantiyi düzelttirmek için x box'a mail atacağız hepsi bu

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
980,701
Üyeler
155,150
Son üye
alanse
Top Bottom