Neler Yeni

N11 den ps5 alınır mı ? Ps5 in orijinal olduğu nasıl anlaşılır.

Dahası  
Reaksiyon skoru
93
İsim
Burhan Bey
Sahte PS5 veya Dualsense yok diye biliyorum piyasada, yan sanayi olarak ben görmedim. Orijinallik konusunda bir problem olacağını zannetmiyorum. Yalnız piyasadaki çoğu ürün spot, yani distribütör ürünü değil. Böyle olunca da cihaza bir şey olursa garanti konusunda fazla bir beklentin olmasın, olursa da uğraştırabilirler. Bunun dışında hepsi aynı fabrikadan çıkan ürünler...

tokac51

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
16
İsim
Abdullah
Merhabalar
N11 den ps5 alınır mı güven olur mu
Link : https://www.n11.com/urun/sony-plays...ion-oyun-konsolu-ithalatci-garantili-46160051

Birde bu aleti aldıktan sonra aletin ve kolun orijinal olup olmadığını nasıl anlarım.
Dostum kahramankonsol satıcısından alabilirsin ben 20 gün önce mağazasından aldım trendyolda falan satıyor ps5 lerin hepsi ithalatçı garantili sadece bilkom garantili olanlar farklı onlarda 7-8 k daha farklı Sony r
Tr den çekildiği için Sony garantili bulamazsın zaten

Dahası  
Reaksiyon skoru
17
İsim
onurhan
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Sahte PS5 veya Dualsense yok diye biliyorum piyasada, yan sanayi olarak ben görmedim. Orijinallik konusunda bir problem olacağını zannetmiyorum. Yalnız piyasadaki çoğu ürün spot, yani distribütör ürünü değil. Böyle olunca da cihaza bir şey olursa garanti konusunda fazla bir beklentin olmasın, olursa da uğraştırabilirler. Bunun dışında hepsi aynı fabrikadan çıkan ürünler...
Dostum kahramankonsol satıcısından alabilirsin ben 20 gün önce mağazasından aldım trendyolda falan satıyor ps5 lerin hepsi ithalatçı garantili sadece bilkom garantili olanlar farklı onlarda 7-8 k daha farklı Sony r
Tr den çekildiği için Sony garantili bulamazsın zaten
Yani alınır diyorsunuz

Dahası  
Reaksiyon skoru
93
İsim
Burhan Bey
Spot ürün alacaksan yurtdışından getirip satan arkadaşlar oluyor veya yurtdışına gidip gelen bir yakının varsa ondan da rica edebilirsin, fiyat olarak daha uyguna gelebilir. Alınır ama biraz daha araştır, ikici el garantili cihazlar da satılıyor, onlara da bakabilirsin. Demek istediğim garanti konusuna takılmıyorsan daha uyguna cihazlar bulabilirsin.

Dahası  
Reaksiyon skoru
17
İsim
onurhan
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Spot ürün alacaksan yurtdışından getirip satan arkadaşlar oluyor veya yurtdışına gidip gelen bir yakının varsa ondan da rica edebilirsin, fiyat olarak daha uyguna gelebilir. Alınır ama biraz daha araştır, ikici el garantili cihazlar da satılıyor, onlara da bakabilirsin. Demek istediğim garanti konusuna takılmıyorsan daha uyguna cihazlar bulabilirsin.
2.elle uğraşmak istemiyorum o yüzden buralardan almak istiyorum

Carlo

80+ Silver
En İyi Cevap
1
PS5'in sahtesi yok. Dualsense'nin imitasyonları oluyor.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Çevrim içi yöneticiler

• B1L0
    Hayırlı forumlar

Forum istatistikleri

Konular
962,153
Üyeler
151,861
Son üye
Yardim edin lütfeen