Neler Yeni

Öneri N11 den ram alınır mı?

MOON_MVR

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
667
İsim
Salih
İlgilendiği Kategoriler
VR - Sim Racing - Formula 1
Satıcıdan daha önce samsung g3 almıştım fatura sen istemedikçe kesmiyorlar fatura belirt onun dışında bir problemi yok

Shyankh

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
507
İsim
Anonim Ankh
Satıcıdan daha önce samsung g3 almıştım fatura sen istemedikçe kesmiyorlar fatura belirt onun dışında bir problemi yok
Magzaya sor kismindan mı yazayım
Öyle bir şey yok ki, her zaman fatura kesiyorlar zaten, belki faturayı yazdırıp kargo ile göndermiyorlardır ama her türlü e-faturası oluyor, siparişlerim kısmından faturayı gör'e tıklayarak bakılabiliyor.

MOON_MVR

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
667
İsim
Salih
İlgilendiği Kategoriler
Öyle bir şey yok ki, her zaman fatura kesiyorlar zaten, belki faturayı yazdırıp kargo ile göndermiyorlardır ama her türlü e-faturası oluyor, siparişlerim kısmından faturayı gör'e tıklayarak bakılabiliyor.
N11 De satış yapan bi firmada çalışıyorum knk satıcı isterse fatura kesmiyor kesse bile e arşiv den silebiliyor sen özellikle diceksin ki faturamı paketin içine de koyun yoksa e arşiv den silinince fatura siliniyor.

Bu resmini attığım bölgeye atması lazım manuel şekilde atmadan da gönderebiliyorlar bazen.

1711106415678.png

sedre

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
29
İsim
Emir
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
N11 De satış yapan bi firmada çalışıyorum knk satıcı isterse fatura kesmiyor kesse bile e arşiv den silebiliyor sen özellikle diceksin ki faturamı paketin içine de koyun yoksa e arşiv den silinince fatura siliniyor.

Bu resmini attığım bölgeye atması lazım manuel şekilde atmadan da gönderebiliyorlar bazen.

Alıntıyı görüntüle
Tamam kanka diyeyim gondermezse gene ya

MOON_MVR

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
667
İsim
Salih
İlgilendiği Kategoriler
Tamam kanka diyeyim gondermezse gene ya
Şöyle kargo çıkarken illaki sistem de fatura olmak zorunda sipariş onaylandığını gördüğün anda faturayı indir çıkart göndermese bile sende olur.

Fatura koymadan barkod basamıyor çünkü onun dışında eğer ki ordaki fatura da sahte ise ürünü alma geri yolla direk yada fatura kestir.

Shyankh

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
507
İsim
Anonim Ankh

Alıntıyı görüntüle
İlk defa görüyorum böyle bir şeyi, o kadar alışveriş yaptım, hepsinde e fatura kesin vardı.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Şöyle kargo çıkarken illaki sistem de fatura olmak zorunda sipariş onaylandığını gördüğün anda faturayı indir çıkart göndermese bile sende olur.

Fatura koymadan barkod basamıyor çünkü onun dışında eğer ki ordaki fatura da sahte ise ürünü alma geri yolla direk yada fatura kestir.
Ben de böyle biliyordum, faturasız iş yapamıyorlar e ticarette, bu yüzden kesinlikle fatura kesmeleri lazım.

MOON_MVR

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
667
İsim
Salih
İlgilendiği Kategoriler
İlk defa görüyorum böyle bir şeyi, o kadar alışveriş yaptım, hepsinde e fatura kesin vardı.

Ben de böyle biliyordum, faturasız iş yapamıyorlar e ticarette, bu yüzden kesinlikle fatura kesmeleri lazım.
Knk her şeyin var bi bit yeniği olur olmaz bilemezsin yine de sen işini garantiye almış olursun. Misal biz bazı ürünleri gayriresmi aldığımız için fatura kesmiyoruz. Fatura nüsası yolluyoruz millet fatura sanıyor o tarz bir şeye gelebilirsin dikkat et. Bizim türk milleti kdv den kaçmak için her şeyi yaparlar.

Shyankh

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
507
İsim
Anonim Ankh
Knk her şeyin var bi bit yeniği olur olmaz bilemezsin yine de sen işini garantiye almış olursun. Misal biz bazı ürünleri gayriresmi aldığımız için fatura kesmiyoruz. Fatura nüsası yolluyoruz millet fatura sanıyor o tarz bir şeye gelebilirsin dikkat et. Bizim türk milleti kdv den kaçmak için her şeyi yaparlar.
Haklısınız.

t1k3beratfatih

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
623
İsim
Berat fatih

Alıntıyı görüntüle
bunun acısını bügün çektim bloody g570 kulaklık aldım 1.5 sene önce garantiye gönderdim adam beni aradı bunun içinde fatura yok bişey yapamayız diye İnce hesap yollamıştı ürünü bana geçenlerde sinir etim nereye yoluyoruz diye (iyiki yapmışım) fatura yok garantı dışı ne kadar giricek bakalım telefon beklıyoz

sedre

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
29
İsim
Emir

Kral ne yapayım sence kontrol etsin mi

Ekler

• 17111834342935026599491736862748.jpg
    17111834342935026599491736862748.jpg
    3.6 MB · Hit: 8

sedre

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
29
İsim
Emir

Kral

Top Bottom