Neler Yeni

Nasıl araba sizce arkadaşlar düzgün mü

Reepexx

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
79
İsim
Talha Topçu
Sahibinden de bulduğum araçların hepsi neredeyse pert çıktığı için artık yönümü sokağa çevirdim bir arkadaş attı bana bu km 150 de otomatik kliması çalışmıyor 350 bin deniyor dedi almamı çok istiyor peki sizce arkadaşlar görseli nasıl sizce geçen attığım arabayı görselinden pert olduğunu anladınız bu nasıl duruyor acaba
Alıntıyı görüntüleAlıntıyı görüntüleAlıntıyı görüntüleAlıntıyı görüntüle
bu araba çok sağlam kaza geçirmiş bunu söyleyebilirm ayrıca şasesinde bi problem vardır diye düşünüyorum

SadeceBirisi.

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
7,948
İsim
uwu
Sahibinden de bulduğum araçların hepsi neredeyse pert çıktığı için artık yönümü sokağa çevirdim bir arkadaş attı bana bu km 150 de otomatik kliması çalışmıyor 350 bin deniyor dedi almamı çok istiyor peki sizce arkadaşlar görseli nasıl sizce geçen attığım arabayı görselinden pert olduğunu anladınız bu nasıl duruyor acaba
Alıntıyı görüntüleAlıntıyı görüntüleAlıntıyı görüntüleAlıntıyı görüntüle
sedan/ hackback / hafif ticari
manüel/oto ?
tavsiyem 1.3 linea yada albea bakmanız ve değişeni az olması

Denizgezen

80+ Gold
En İyi Cevap
1
https://shbd.io/s/p9icZdyF şu nasıl hocam az önce bildirim geldi 315 den 284 e düşmüş manuel ama ne yapalım bütçeme göre tam hasar da yok deniyor alınır mi sizce
Hocam şu araba göze de kafaya da yattı. Kazaları nedir ne değildir bir sorun. Bence gidip ekspertize de sokun. Sağlam bir usta varsa gösterin bu arabaya bakın. Kozmetiğe fazla takılmadan alınacak bir araba. Pompa enjektör turbo bunlara baktırın hocam. Yağ yakma duman atma var mı baktırın. Varsa hiç girmeyin. Harici araç iyi duruyor

Ysuflix

80+ Gold
https://shbd.io/s/p9icZdyF şu nasıl hocam az önce bildirim geldi 315 den 284 e düşmüş manuel ama ne yapalım bütçeme göre tam hasar da yok deniyor alınır mi sizce
Hocam masraflı gibi duruyo ama bu bütçelerde böyle maalesef. Otorapor tam paket motor mekanik dahil ekspertiz yaptırarak almaya çalış derim birde ne kadar düşürebilirsen pazarlık yaptır. Bu araçtan kullandım iyi gidiyo.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
985,815
Üyeler
155,927
Son üye
serseri22
Top Bottom