Neler Yeni

Nasıl arkadaş edinirim?

Letrion

80+ Platinum
En İyi Cevap
3
Dershaneye gittiğinde o tanışmak istediklerine selam verebilirsin, veya bir şey bulup konuşabilirsin kısada olsa. Eğer onlar senle arkadaş olmak istiyorsa sonrasında onlar seninle bir bahaneyle sohbet açar zaten. Sen ilk adımı at herkese, sonrasında arkadaş olmak isteyen kişiler seninle sonrasında bir şekilde konuşur zaten.

Kızgın Timsah

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
460
İsim
1 2
En basitinden onları kahve içmeye davet edebilirsin. Muhabbet başladıkça gerisinin de geleceğini düşünüyorum.

umuttt

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,536
İsim
umt
Discord
umt#4257
Ya şimdi beyler şöyle açıklayayım. Benim az arkadaşım var ama öz yani. Onlarla konuşuyoz falan da onlardan başka yok yani. Mesela dershaneye gidiyorum ben. Sınıfta benle beraber 9 kişi var. 1 kişiyle konuşuyorum o da dersle ilgili falan. Yani ben sosyalleşme özelliğimi kaybetmiş gibiyim. Eskiden iyiydi aslında. Örnek vermek gerekirse dershane sınıfta hoşlandığım biri var. Ama gidip ne konuşacağımı falan bilmiyorum. Veya diğerleriyle nasıl arkadaş olurum? Arkadaşıma anlatıyorum şaşırıyor sen bizimle konuştuğun gibi konuşsan tamam diyorlar ama onlar kaç yıllık arkadaşım sonuçta. Napim ben şimdi taktik falan varsa söyleyin. Teşekkürler.
utangac olmassan bu sorunu çözersin

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
983,073
Üyeler
155,513
Son üye
Mehmet35.
Top Bottom