Neler Yeni

Nasıl bir modem almalıyım ?

rcpaa16

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Recep Ağa
Bütçe
600
Arkadaşlar öncelikle merhaba bir kaç gün önce ADSL alt yapımın VDSL olduğunu öğrendim ve şuan ki paketimi yükseltmek için Türk Telekom ile iletişime geçtim teklif ettikleri paketi beğendim ancak VDSL alt yapıda bu paketi alıp kullanabilmem için VDSL destekleyen bir modemim olması gerektiğini söylediler benim şuan da kullandığım modem ADSL2+ a kadar destekliyor. Kendilerinin bana sağlayacakları modem 600TL ye geliyor 24 ay 25tl ye bölüyorlar ben bu modemi almak yerine sizden VDSL destekli bu kur da mümkün olmasa da F/P olarak gördüğünüz kullanırken sorun yaşamadığınız modem tavsiyelerinizi bekliyorum bir an önce daha yüksek hızlara ulaşmak istiyorum diğer bir şey 2. el ürünlere baktığımda VDSL destekli Türk Telekom modemi satanlar var 100 110 TL kadar fiyat istiyorlar bunlardan birini alsam acaba ürün temizse sorun yaşar mıyım çekim kaliteleri nedir ben şuan Airtes 5342 modelini kullanıyorum dubleks evde alt katta biraz çekme sorunu yaşıyoruz ancak bu 2. el alacağım ürün de bu civarda olacaksa bunlardan birini de tercih edebilirim 500 600 Tl ye kadar bütçem var max tavsiyelerinizi bekliyorum

METSHEESH

80+ Platinum
En İyi Cevap
5
Dahası  
Reaksiyon skoru
26,497
İsim
Mert Metshi

rcpaa16

80+
Dahası