Neler Yeni

Nasıl Dubstep müzik yaparım?

3Musap2

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
13
İsim
Musap Öz
Dubstep müzik yapmak istiyorum. Az çok fl studio kullanmasını biliyorum, Xfer Serum plugini yüklü çok az kullanabiliyorum ama kafamdaki sesi oraya aktaramıyorum. İnternette adam akıllı türkçe kaynakda bulamadım. Nasıl yaparım?

3Musap2

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
13
İsim
Musap Öz
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Kusura kalmayın hortlatıyorum. Konuyu açalı 4 ay olmuş, belki birinin karşısına çıkar diye cevabı kendim vereyim.
Zaman ayırarak, çabalayarak.

Ben10

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
132
İsim
Eray Fındık
Kusura kalmayın hortlatıyorum. Konuyu açalı 4 ay olmuş, belki birinin karşısına çıkar diye cevabı kendim vereyim.
Zaman ayırarak, çabalayarak.
yaptın mı reis bir şeyler merak ettim

3Musap2

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
13
İsim
Musap Öz
yaptın mı reis bir şeyler merak ettim
Kanka o zamankine göre baya geliştim ama hala öğrenmem gereken çok şey var hala çok gerideyim. Yinede az buçuk bi ilerleme kaydettim ve dahada ilerlemeyi düşünüyorum. İnşallah bir şeyler başarırız ya..

Ben10

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
132
İsim
Eray Fındık
Kanka o zamankine göre baya geliştim ama hala öğrenmem gereken çok şey var hala çok gerideyim. Yinede az buçuk bi ilerleme kaydettim ve dahada ilerlemeyi düşünüyorum. İnşallah bir şeyler başarırız ya..
hocam hobi olarak mı yapıyosunuz iş olarak mı

3Musap2

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
13
İsim
Musap Öz
dinleyebileceğimiz bir yer var mı pek tarzım değil ama merak ettim
Dubstep yapmadım aslında, Psytrance ve Jungle denemelerim oldu. Dubstep daha beceremedim. İstersen discorddan birkaç şey atabilirim.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Daha bişi yayınlamadım, o yüzden discorddan atayım dedim

Dahası  
Reaksiyon skoru
2
İsim
Ahmet Talha Boğoçlu
Dubstep müzik yapmak istiyorum. Az çok fl studio kullanmasını biliyorum, Xfer Serum plugini yüklü çok az kullanabiliyorum ama kafamdaki sesi oraya aktaramıyorum. İnternette adam akıllı türkçe kaynakda bulamadım. Nasıl yaparım?
Merhabalar. Ben de dubstep yapmaya çalışıyorum. Kendimi profesyonel olarak bu alanda geliştirmeyi çok istiyorum. Bir tane dubstep parçası yaptım. Growl bass'ların bir kısmı bana ait. Dinleyip yorum yaparsanız çok sevinirim. Parçamın YouTube linki burada:

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
907,189
Üyeler
140,785
Son üye
meedo
Top Bottom